| Prijs | USD300-500 |
| MOQ | 5pcs |
| Tijd om te bezorgen | 10-30days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | TUV/CE/UL/RoHS/REACH |
| ModelNumber | ANS-PT2AC7kW |
| Verpakkingsdetails | Kartondoos. Kartongrootte: 43*43*21cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Leveringscapaciteit | 600pcs/day |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-PT2AC7kW |
| Certification | TUV/CE/UL/RoHS/REACH | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 5pcs | Price | USD300-500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, Paypal, L/C | Leveringscapaciteit | 600pcs/day |
| Levertijd | 10-30days | Verpakkingsdetails | Kartondoos. Kartongrootte: 43*43*21cm |
| Productnaam | EV het laden Posten | schakelaartype | IEC62196 type - 2 /SAE J1772 |
| Geschatte stroom | 32A | Nominale spanning | 250V |
| Geschatte macht | 7KW | Het laden Controle | Stop en Last, Begin/eindeaanrakingsknoop, RFID-Kaart of Mobiele toepassing |
| Geschatte frequentie | 50/60HZ | aardlekschakelaar | AC30mA+DC 6mA |
Commerciële gebruikte de enige fase 7kW van de Typeb bescherming DC6mA ev het laden posten
Eigenschappen:
7kW slimme wallbox, ideale keus voor huis die laden: slim, veilig en eenvoudig.
AC 30mA+DC 6mA RCD binnen
IP55 bescherming
Ver programma het laden
LCD Vertoning
Machtsspecificatie
| ModelNumber | H2 |
| De Classificatie van de Wisselstroominput | 230VAC (1-fase) |
| Geschatte Frequentie | 50/60Hz |
| Outputstroom | 32A |
| Outputmacht | 7kW |
| Schakelaar | Type 5m lastenkabel of custimized |
| IP Code | IP55 |
| Lekkagebescherming | AC 30mA+DC 6mA |
| Elektrobescherming | Over/onder Voltagebescherming, over Ladingsbescherming, Kortsluitingbescherming, de Bescherming van de Aardelekkage, Gemalen Bescherming, over--Temperaturenbescherming, Schommelingsbescherming |
Gebruiker Interface&Control
Het laden Controle: Stop en Last, Start&stop-aanrakingsknoop, RFID-Kaart of Mobiele toepassing
LCD Vertoning: 4.3 ' ‚(facultatief)
Internetverbinding: WiFi (facultatief LAN)
Externe Mededeling: RS485
OCPP-(facultatief) Protocol: OCPP 1,6
Productbeelden
Certificatie