| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 days |
| Merk | TIAN RUI |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ROHS |
| Modelnummer | TMOV14-621 |
| Verpakkingsdetails | Bulk, 50 of 100 stuks per zak |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Brand Name | TIAN RUI | Modelnummer | TMOV14-621 |
| Certification | ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Levertijd | 5-7 DAGEN | Verpakkingsdetails | Bulk, 50 of 100 stuks per zak |
| Productnaam | TOMV Metaaloxidevaristor | Schijfgrootte | 14D 14MM |
| Varistorspanning (V1mA) | 620 V | Maximale continue werkspanning | Vrms: 385 V; gelijkstroom: 505V |
| Nominaal vermogen | 0.6W | Maximale spanning (8/20 μs) | Vc: 1025V; IC: 50A |
| Max. Energie | 136J (2ms) | Strom van overspanning (1 × 8 / 20 μs) | 6000A (8/20μs) |
| Typische capaciteit | 350pF (1 KHz) |
TMOV warmtebeschermde 14D 621K 621 metaloxidevaristor voor overspanningsbeschermingsmodules
TMOV-warmtebeschermde varistoren zijn radial geleide metaaloxidevaristoren (MOV's) met een thermisch geactiveerd element dat is ontworpen om zich te openen bij oververhitting.Het geïntegreerde thermische element en het ontwerp van de behuizing werken samen om de naleving van UL1449 door de overspanningsbeschermingsmodule te bevorderenDeze prestatiemogelijkheden van TMOV-varistoren dienen voor kabel- of permanent aangesloten toepassingen.Deze varistors bieden een snelle thermische reactie vanwege de nabijheid van het thermische element van het MOV-lichaamDeze geïntegreerde configuratie biedt het extra voordeel van een lagere inductance dan de meeste discrete oplossingen.
Specificatie van TMOV-warmtebeschermde varistor
| Elektrische parameters | |
| Vermogen van de varistor (V1mA) | Vervaardiging van elektrische apparaten |
| Max. continue werkspanning | Vm: 385 V; VDC: 505 V |
| Nominaal vermogen | 0.6 W |
| Maximale spanning (8/20 μs) | VC: 1025V; IC: 50A |
| Strom van overspanning (1 × 8 / 20 μs) | 6000A (8/20μs) |
| Max. energie | 136 J (2 ms) |
| Typische capaciteit | 350 pF (1KHz) |
| Leekstroom | ¥10μA (75% van V1mA (DC)) |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ +85 °C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C ~ +100 °C |
| Temperatuur van de lont | 150°C |
| Temperatuur / Tijd van het met de hand solderen | 265°C/3s |
TMOV14S-621 Vierkant type 2Pins
TMOV14S-621 Vierkant type 3Pins
TMOV14-621 Ronde type 3Pins
Kenmerken van TMOV-warmtebeschermde varistor
•RoHS-conform en loodvrij beschikbaar
•
Ontworpen
om
de
naleving
van
UL1449
voor
overspanningsbeschermingsproducten
te
vergemakkelijken
•Standaard
loodvorm
en
optie
voor
afstand
•Golfverkoopbaar
Toepassing van TMOV-warmtebeschermde varistor
•Overspanningsbeschermingsmodules
•AC-panelbeschermingsmodules
•Versmeltingslijnen
•Overspanningsbeschermde
bandverbindingen
•AC-vermogenmeters
•Verplaatsbare
wisselstroomkraan
•Ontkoppelingen
voor
grondfouten
•Ononderbroken
stroomtoevoer
•Witte
goederen
•Inverters
•AC/DC
voedingsmiddelen
Contactgegevens:
Andy Wu
E-mail:Andy@tianrui.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
- Ik heb een paar vragen.
QQ: 969828363



