| Prijs | USD 52-60 /pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-45 days |
| Merk | BENERGY |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| Model Number | BC20-4835A |
| Packaging Details | 4pcs each carton |
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Brand Name | BENERGY | Model Number | BC20-4835A |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Place of Origin | China |
| Minimum Order Quantity | 1pcs | Price | USD 52-60 /pcs |
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Supply Ability | 5000pcs/month |
| Delivery Time | 15-45 days | Packaging Details | 4pcs each carton |
| For Battery | Lifepo4 Pack | Charge Voltage | 48V |
| Current | 35A | OEM/ODM | Accepetable |
48V 35A LiFePO4 accu-oplader IP67 waterdicht voor golfkarretjes, vorkheftrucks en industriële apparatuur
Snel opladen, CC/CV-modus, zwaar gebruik
De Benergy 48V 35A LiFePO4-batterijoplader is een robuuste, hoogwaardige oplader die is ontworpen voor elektrische vorkheftrucks, industriële machines en zware apparatuur.IP67 waterdichte bescherming,technologie voor snel opladen, enCC/CV-modus (constante stroom/constante spanning)Deze duurzame oplader is ontworpen voor veeleisende omgevingen en is compatibel met:LiFePO4 en andere lithiumbatterijen, die betrouwbare stroom levert voor magazijnen, bouwlocaties en toepassingen voor materiaalverwerking.
48V 35A-oplader specificatie:
| Productsoort |
Lithium-ijzerfosfaatbatterijoplader Lifepo4 batterij |
| Merknaam | Benergy |
| Voor batterijpakket | 58V (16S) Lifepo4 batterijpakketten |
| Maximale laadspanning | 66.0V |
| Laadstroom | 35A |
| Grootte |
282 × 168 × 90 mm(L,W,H) 11.1*6.61*3.54" |
| Gewicht |
3800 g±50 g 8.38 lbs |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Hoofdspecificatie:
|
Max.uitgangsvermogen |
Inlaatspanning |
Maximale uitgangsspanning |
Gecombineerde verordening |
Uitgangsstroom |
Gecombineerd regelgeving |
| 2000 W | 90-264Vac | 66.0V+/-0.2Vdc | +/- 0,2 V | 35A | +/-3A |
Foto:
Detailgrootte:
Werktemperatuur zeer breed:
Invoerconnector (keuzebaar):
Uitgangsconnector (keuzebaar):
Toepassingen:
Benergy Chargers kunnenveel gebruikt in golfkarren, elektrische fietsen, elektrische veegmachines, elektrische vorkheftrucks, elektrische motorfietsen zoals Power-batterijen en opslagbatterijen.
Pakket
Invoerkenmerken:
| - Nee, dat is niet waar. |
Posten
|
Technische specificatie
|
Opmerking
|
| 1 |
Nominale ingangsspanning |
230Vac | 230Vac |
| 2 |
Invoerspanningsbereik |
||
| 3 |
Frequentie van de wisselstroominvoerspanning |
50 ∼ 60 Hz |
Beschermingskenmerken
|
- Nee, dat is niet waar. |
Posten |
Technische specificatie |
Opmerking |
| 1 |
Bescherming tegen overspanning |
- Ja, dat klopt. |
|
| 2 |
Software voor overspanningsbescherming |
De laadsoftware beperkt de maximale uitgangsspanning tot een niveau dat geschikt is voor het aangesloten batterijsysteem. |
|
| 3 |
Thermische bescherming |
- Ja, dat klopt. | |
| 4 |
Stroombeperkende bescherming |
- Ja, dat klopt. |
In CC-modus |
| 5 |
Kortsluitingsbescherming |
De kortsluitingsbescherming moet automatisch worden hersteld nadat de voorwaarde is verwijderd. |
|
| 6 |
Omgekeerde polariteitsbescherming |
Wanneer de uitgangsdraden omgekeerd aan de batterij zijn aangesloten, werkt de oplader niet en werkt hij normaal wanneer de gelijkstroomdraden correct zijn aangesloten. |
Inrichting van het voertuig
| - Nee, dat is niet waar. | Posten | Status | Opmerking |
| 1 | Aansteken | LED1: rood | |
| 2 | Opladen | LED2: Rood | |
| 3 | Volledig geladen | LED2: Groen | |
| 4 |
Oplaadspanningsdisplay |
- Ja, dat klopt. | |
| 5 |
Oplaadstroomdisplay |
- Ja, dat klopt. |
Veiligheid en EMC
|
- Nee, dat is niet waar. |
Posten |
Standaard (of testvoorwaarde) |
Opmerking |
|
| 1 |
Elektrisch sterkteproef |
Input-output |
1500Vac/10mA/1min |
Geen storing |
| 2 |
Isolatie weerstand |
Invoergrond |
≥10Mohm@500Vdc | |
|
Uitgangsbasis |
≥10Mohm@500Vdc | |||
| 3 | Leekstroom | VIN=264Vac | ||
| 4 |
LVD |
Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van Richtlijn 2008/57/EG:2002 | ||
Andere
Vragen:
Q1:
Kan
ik
een
gratis
monster
krijgen?
A1:
Over
het
algemeen
leveren
we
geen
gratis
monster,
maar
we
kunnen
de
kosten
van
het
monster
terugbetalen
wanneer
de
koper
een
bulkorder
plaatst.
V2:
Hoe
moet
ik
betalen?
A2:
U
kunt
betalen
via
T/T,
PayPal,
Western
Union,
Cash
etc.,
100%
T/T
vooraf
voor
monsters.30%
T/T
vooraf
zodra
de
bestelling
is
bevestigd
en
het
saldo
vóór
verzending
via
T/T
of
L/C
etc.Als
u
andere
betalingsvoorwaarden
wilt,
neem
dan
gerust
contact
met
ons
op.
V3:
Wat
is
de
levertijd
als
we
een
bestelling
plaatsen?
A3:
Het
hangt
af
van
de
bestelhoeveelheid.
Meestal
kunnen
we
goederen
binnen
10
-15
werkdagen
leveren
voor
kleine
bestellingen,
voor
meer
QTY.
bestelling,
laten
we
bevestigen
wanneer
u
de
officiële
bestelling
plaatst.
Q4:
Bent
u
een
fabriek
of
handelsonderneming?
A4:
Wij
zijn
een
professionele
fabrikant
van
Lifepo4-cellen
en
-pakketten
met
onze
eigen
fabriek
en
merk
BENERGY.
V5.Wat
is
uw
garantie?
A5:
Wij
bieden
1
jaar
garantie
voor
al
onze
lithium-ion
batterij
opladers.