| Prijs | USD 7-8/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-45 days |
| Merk | BENERGY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| Modelnummer | BC14-7210A |
| Verpakkingsdetails | 4 pcs elke doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Leveringscapaciteit | 5000 stks/maand |
| Brand Name | BENERGY | Modelnummer | BC14-7210A |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stks | Price | USD 7-8/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Leveringscapaciteit | 5000 stks/maand |
| Levertijd | 15-45 dagen | Verpakkingsdetails | 4 pcs elke doos |
| Voor Batterij | LifePo4 -pakket | Laadspanning | 87.6V |
| Huidig | 15A | OEM/ODM | Aanvaardbaar |
72V Lithium Ion Battery Charger Lifepo4 Battery Charger 87.6V 15A
72V Benergy Lithium Iron Phosphate Battery Charger 87.6V 15A Lithium Battery Charger
Benergy Charger is speciaal voor Lithium Ion Battery Pack.
87.6V 15A Parametertabel:
| Productsoort | Lithium-ijzerfosfaatbatterijoplader |
| Merknaam | Benergy |
| Voor batterijpakket | 72V (24S) Lifepo4 batterijpakketten |
| Laadspanning | 87.6V |
| Laadstroom | 15A |
| Grootte |
282 × 130 × 82 mm(L,W,H) 11.10 × 5,12 × 3,23 inch |
| Gewicht |
2600 g±50 g 5.73 lbs. |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Hoofdspecificatie:
|
Max.uitgangsvermogen |
Inlaatspanning |
Uitgangsspanning |
Gecombineerde verordening |
Uitgangsstroom |
Gecombineerd regelgeving |
| 1400 W | AC90V-264V | 87.6V+/-0.2Vdc | +/- 0,2 V | 15A | +/-3A |
Beschermingskenmerken
|
- Nee, dat is niet waar. |
Artikel 1 |
Technische specificatie |
Opmerking |
| 1 |
Bescherming tegen overspanning |
- Ja, dat klopt. |
|
| 2 |
Software voor overspanningsbescherming |
De laadsoftware beperkt de maximale uitgangsspanning tot een niveau dat geschikt is voor het aangesloten batterijsysteem. |
|
| 3 |
Thermische bescherming |
- Ja, dat klopt. | |
| 4 |
Stroombeperkende bescherming |
- Ja, dat klopt. |
In CC-modus |
| 5 |
Kortsluitingsbescherming |
De kortsluitingsbescherming moet automatisch worden hersteld nadat de voorwaarde is verwijderd. |
|
| 6 |
Omgekeerde polariteitsbescherming |
Wanneer de uitgangsdraden omgekeerd aan de batterij zijn aangesloten, werkt de oplader niet en werkt hij normaal wanneer de gelijkstroomdraden correct zijn aangesloten. |
Invoerconnector (keuzebaar):
Uitgangsconnector (keuzebaar):
230V inlaadlader met aansluiting nummer 5.
Pakket
Certificeringen
Vragen:
Q1:
Kan
ik
een
gratis
monster
krijgen?
A1:
Over
het
algemeen
leveren
we
geen
gratis
monster,
maar
we
kunnen
de
kosten
van
het
monster
terugbetalen
wanneer
de
koper
een
bulkorder
plaatst.
V2:
Hoe
moet
ik
betalen?
A2:
U
kunt
betalen
via
T/T,
PayPal,
Western
Union,
Cash
etc.,
100%
T/T
vooraf
voor
monsters.30%
T/T
vooraf
zodra
de
bestelling
is
bevestigd
en
het
saldo
vóór
verzending
via
T/T
of
L/C
etc.Als
u
andere
betalingsvoorwaarden
wilt,
neem
dan
gerust
contact
met
ons
op.
V3:
Wat
is
de
levertijd
als
we
een
bestelling
plaatsen?
A3:
Het
hangt
af
van
de
bestelhoeveelheid.
Meestal
kunnen
we
goederen
binnen
10
-15
werkdagen
leveren
voor
kleine
bestellingen,
voor
meer
QTY.
bestelling,
laten
we
bevestigen
wanneer
u
de
officiële
bestelling
plaatst.
Q4:
Bent
u
een
fabriek
of
handelsonderneming?
A4:
Wij
zijn
een
professionele
fabrikant
van
Lifepo4-cellen
en
-pakketten
met
onze
eigen
fabriek
en
merk
BENERGY.
V5.Wat
is
uw
garantie?
A5:
Wij
bieden
1
jaar
garantie
voor
al
onze
lithium-ion
batterij
opladers.