| Prijs | USD 7-8/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-45 days |
| Merk | BENERGY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| Modelnummer | BC14-4820A |
| Verpakkingsdetails | 4 pcs elke doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Leveringscapaciteit | 5000PCS/Maand |
| Brand Name | BENERGY | Modelnummer | BC14-4820A |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stks | Price | USD 7-8/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Leveringscapaciteit | 5000PCS/Maand |
| Levertijd | 15-45 dagen | Verpakkingsdetails | 4 pcs elke doos |
| Voor Batterij | LifePo4 -pakket | Laadspanning | 58,4V |
| Huidig | 20A | OEM/ODM | Aanvaardbaar |
48V Lithium-ion batterij oplader Lifepo4 batterij oplader 58.4V 20A
Benergy Charger is speciaal voor Lithium Ion Battery Pack.
58.4V 20A Parametertabel:
| Productsoort | Lithium-ijzerfosfaatbatterijoplader |
| Merknaam | Benergy |
| Voor batterijpakket | 48V (16S) Lifepo4 batterijpakketten |
| Laadspanning | 58.4V |
| Laadstroom | 20A |
| Grootte |
282 × 130 × 82 mm(L,W,H) 11.10 × 5,12 × 3,23 inch |
| Gewicht |
2600 g±50 g 5.73 lbs. |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Hoofdspecificatie:
|
Max.uitgangsvermogen |
Inlaatspanning |
Uitgangsspanning |
Gecombineerde verordening |
Uitgangsstroom |
Gecombineerd regelgeving |
| 1400 W | AC90V-264V | 58.4V+/-0.2Vdc | +/- 0,2 V | 20A | +/-3A |
Beschermingskenmerken
|
- Nee, dat is niet waar. |
Artikel 1 |
Technische specificatie |
Opmerking |
| 1 |
Bescherming tegen overspanning |
- Ja, dat klopt. |
|
| 2 |
Software voor overspanningsbescherming |
De laadsoftware beperkt de maximale uitgangsspanning tot een niveau dat geschikt is voor het aangesloten batterijsysteem. |
|
| 3 |
Thermische bescherming |
- Ja, dat klopt. | |
| 4 |
Stroombeperkende bescherming |
- Ja, dat klopt. |
In CC-modus |
| 5 |
Kortsluitingsbescherming |
De kortsluitingsbescherming moet automatisch worden hersteld nadat de voorwaarde is verwijderd. |
|
| 6 |
Omgekeerde polariteitsbescherming |
Wanneer de uitgangsdraden omgekeerd aan de batterij zijn aangesloten, werkt de oplader niet en werkt hij normaal wanneer de gelijkstroomdraden correct zijn aangesloten. |
Invoerconnector (keuzebaar):
Uitgangsconnector (keuzebaar):
230V inlaadlader met aansluiting nummer 5.
Pakket
Certificeringen
Vragen:
Q1:
Kan
ik
een
gratis
monster
krijgen?
A1:
Over
het
algemeen
leveren
we
geen
gratis
monster,
maar
we
kunnen
de
kosten
van
het
monster
terugbetalen
wanneer
de
koper
een
bulkorder
plaatst.
V2:
Hoe
moet
ik
betalen?
A2:
U
kunt
betalen
via
T/T,
PayPal,
Western
Union,
Cash
etc.,
100%
T/T
vooraf
voor
monsters.30%
T/T
vooraf
zodra
de
bestelling
is
bevestigd
en
het
saldo
vóór
verzending
via
T/T
of
L/C
etc.Als
u
andere
betalingsvoorwaarden
wilt,
neem
dan
gerust
contact
met
ons
op.
V3:
Wat
is
de
levertijd
als
we
een
bestelling
plaatsen?
A3:
Het
hangt
af
van
de
bestelhoeveelheid.
Meestal
kunnen
we
goederen
binnen
10
-15
werkdagen
leveren
voor
kleine
bestellingen,
voor
meer
QTY.
bestelling,
laten
we
bevestigen
wanneer
u
een
officiële
bestelling
plaatst.
Q4:
Bent
u
een
fabriek
of
handelsonderneming?
A4:
Wij
zijn
een
professionele
fabrikant
van
Lifepo4-cellen
en
-pakketten
met
onze
eigen
fabriek
en
merk
BENERGY.
V5.Wat
is
uw
garantie?
A5:
Wij
bieden
1
jaar
garantie
voor
al
onze
lithium-ion
batterij
opladers.