| Prijs | USD 130-140 /pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-45 days |
| Merk | BENERGY |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| ModelNumber | Bxl-12100AHP |
| Verpakkingsdetails | 4pcs elk karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Leveringscapaciteit | 5000pcs/month |
| Brand Name | BENERGY | ModelNumber | Bxl-12100AHP |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | USD 130-140 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Leveringscapaciteit | 5000pcs/month |
| Levertijd | 15-45 dagen | Verpakkingsdetails | 4pcs elk karton |
| Batterijtype | LifePo4 -pakket | Spanning | 12,8V |
| Capaciteit | 100AH | Celzaak | plastic |
| OEM/ODM | Aanvaardbaar |
Zonnecellen UPS Lithium-ion Batterij 12v Lithium Batterij 100ah
Wat is een Lifepo4?
LiFePo4
batterij
staat
voor
lithium
ijzer
fosfaat
batterij,
wat
een
soort
oplaadbare
lithium-ion
batterij
is.
De
enkele
spanning
is
3,2V
en
de
capaciteit
kan
variëren
van
90mAH
tot
300AH.
LiFePo4 batterijen zijn momenteel het veiligste type lithiumbatterij op de markt. Met kenmerken als lichter gewicht, kleiner formaat, langere levensduur, onderhoudsvrij, geen vervuiling, geen geheugeneffect kunnen ze loodzuuraccu's en Ni-MH/Ni-CD-accu's volledig vervangen.
Benergy produceert en exporteert al sinds 2009 Lifepo4-cellen en we leveren wereldwijd kwalitatieve, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
Waarom kiezen voor Benergy 12V Lifepo4 batterijpakket?
* We hebben een productielijn om onze eigen cellen tot verschillende batterijpakketten te maken, professioneler.
* Standaard behuizingen vervangen volledig 12V loodzuuraccupakketten. Lichter, grotere capaciteit, geen vervuiling, onderhoudsvrij.
* Kan verschillende pakketten voor klanten aanpassen op basis van toepassingsdetails.
* Kan gebruikt worden voor elektrische voertuigen, elektrisch gereedschap, zonne-energiesystemen, kamperen, campers etc.
* Accepteer OEM/ODM-bestellingen.
12V 100AH Lithium Batterijpakket Parameter Tabel:
| Product Type | Lithium IJzer Fosfaat Batterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 12.8V |
| Nominale Capaciteit | 100AH |
| Minimale Capaciteit | 100AH |
| Pakketwijze | 4S1P |
| Afmetingen | 330*172*215mm (B,L,H) |
| Gewicht | 10.15Kg±150g |
| Laadmodus | CC/CV (Continue stroom/Continue spanning) |
| Maximale Laadstroom | 50A (Instelbaar) |
| Laadafsluitspanning | 14.6V±0.05 |
| Standaard Ontlaadstroom | 50A (Instelbaar) |
| Piek Ontlaadstroom @3 sec | 150A (Instelbaar) |
| Ontlaadafsluitspanning | 10V |
| Levensduur | >2500 keer (0.5C laden/ontladen, 100% DOD) |
| Ontlaadtemperatuur | -10~55℃ |
| Laadtemperatuur | 0~45℃ |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV etc. |
| Garantie | 2 Jaar |
| Indicator | Kan matchen |
| OEM/ODM | Ja (Geaccepteerd) |
Batterijpakket foto:
12V 100AH Lithium Batterijpakket zonder indicator (Zwarte behuizing)
4 behuizingskleuren selecteerbaar
Product Voordelen
1. Lange levensduur. Meer dan 2500 keer (laden en ontladen bij 1C, 80% capaciteitsbehoud na 2500 cycli);
2. Compact van formaat en licht van gewicht. 1/3 kleiner in formaat, 2/3 lichter in gewicht dan loodzuuraccu.
3. Hoge veiligheid: Geen brand en explosie bij overlaadtest; Geen explosie, geen brand bij botsing, overladen of kortsluiting.
4. Goede laad- en ontlaadprestaties. 3C continue ontlading en 10C piek.
5. Volledig groen en geen vervuiling. Alle grondstoffen van de batterijen zijn milieuvriendelijk,
6. Breed werkbereik temperatuur: Van -20℃ tot 60℃, extreem koud en heet weer zal de prestaties niet beïnvloeden.
7. Barcode beheersysteem. Alle gegevens worden beheerd door het systeem, we kunnen de celinformatie traceren en elk pakket matchen met de dichtstbijzijnde gegevens.
8. Geproduceerd met automatische apparatuur.
Toepassing:
Pakket
Veelgestelde Vragen:
V1:
Kan
ik
een
gratis
monster
krijgen?
A1:
Over
het
algemeen
bieden
we
geen
gratis
monsters
aan,
maar
we
kunnen
de
monsterkosten
terugbetalen
wanneer
de
koper
een
bulkorder
plaatst.
V2:
Hoe
moet
ik
betalen?
A2:
U
kunt
betalen
via
T/T,
PayPal,
Western
Union,
contant
geld
etc.,
100%
T/T
vooraf
voor
monsters.
Voor
grote
hoeveelheden,
30%
T/T
vooraf
zodra
de
bestelling
is
bevestigd
en
het
saldo
vóór
verzending
via
T/T
of
L/C
etc.
Als
u
andere
betalingsvoorwaarden
verkiest,
neem
dan
vrijblijvend
contact
met
ons
op.
V3:
Wat
is
de
levertijd
als
we
een
bestelling
plaatsen?
A3:
Het
hangt
af
van
de
bestelhoeveelheden.
Normaal
gesproken
kunnen
we
goederen
leveren
binnen
10-15
werkdagen
voor
kleine
bestellingen,
voor
meer
QTY.
bestellingen,
laten
we
bevestigen
wanneer
u
een
officiële
bestelling
plaatst.
V4:
Bent
u
een
fabriek
of
handelsonderneming?
A4:
Wij
zijn
een
professionele
fabrikant
van
Lifepo4-cellen
en
-pakketten
met
onze
eigen
fabriek
en
merk
BENERGY.
Wij
bieden
allerlei
OEM/ODM-diensten
aan
klanten
over
de
hele
wereld.
V5.
Wat
is
uw
garantie?
A5:
We
bieden
2
jaar
garantie
op
al
onze
batterijpakketten.
We
garanderen
minimaal
2000
cycli
voor
het
LiFePO4-batterijpakket,
wat
betekent
dat
er
na
2000@80%
DOD
nog
ongeveer
60%
capaciteit
over
zal
zijn.
U
kunt
het
minimaal
5
jaar
gebruiken
voor
normaal
1
keer
laden
en
ontladen
per
dag.
V6.
Kunnen
we
12V
LiFePO4
batterijpakketten
zelf
parallel
of
in
serie
schakelen?
A6:
Ja.
De
batterij
kan
door
klanten
parallel
worden
geschakeld.
Maar
er
zijn
een
paar
tips
waar
we
op
moeten
letten:
1>
Zorg
ervoor
dat
de
spanning
van
elke
batterij
gelijk
is
voordat
u
ze
parallel
schakelt.
Als
ze
niet
gelijk
zijn,
laad
ze
dan
tot
hetzelfde
niveau;
2>
Plaats
geen
ontladen
batterij
en
niet-ontladen
batterij
parallel.
Dit
kan
de
capaciteit
van
het
hele
batterijpakket
verminderen;
3>
Plaats
de
12V-batterijen
niet
in
serie.
4>
Als
u
niet
professioneel
bent
in
het
parallel
schakelen
van
batterijen,
ga
dan
niet
zelf
met
de
batterij
om.
Dit
kan
gevaar
veroorzaken
en
de
levensduur
van
de
batterij
verkorten;
5> Als u een batterijpakket met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 12V 200Ah, bestel dan direct 12V 200AH. De kosten voor één 12V 200AH zijn lager dan twee 12V 100AH pakketten. Het direct laden of ontladen van een 12V 200Ah is beter dan het laden of ontladen van twee 12V 100AH pakketten, langere levensduur, veiliger.



