| Prijs | USD 130-140 /pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-45 days |
| Merk | BENERGY |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| ModelNumber | Bxl-12100AHP |
| Verpakkingsdetails | 4pcs elk karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Leveringscapaciteit | 5000PCS/month |
| Brand Name | BENERGY | ModelNumber | Bxl-12100AHP |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | USD 130-140 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Leveringscapaciteit | 5000PCS/month |
| Levertijd | 15-45 dagen | Verpakkingsdetails | 4pcs elk karton |
| Batterijtype | LifePo4 -pakket | Spanning | 12,8V |
| Capaciteit | 100AH | Celzaak | plastic |
| OEM/ODM | Aanvaardbaar |
12V 100AH Lithiumbatterij High Capacity Car Battery
Autobatterie 12V 100AH 12 Volt Lithiumbatterie Oplaadbare Lithiumbatterie Pack
12V 100AH Lithiumbattery Pack Parameter Tabel:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 100AH |
| Minimumcapaciteit | 100AH |
| Verpakking | 4S1P |
| Grootte |
330*172*215mm (W,L,H) 12.99*6.77*8.46 inch |
| Gewicht |
10.15 kg±150 g 22.38 lbs |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | 50A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 14.6V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | 50A ((Verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 150A (verstelbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 10V |
| Levenscyclus | > 2500 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -10°55°C |
| Laadtemperatuur | 0°45°C |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Wat is een Lifepo4?
LiFePo4
batterij
betekent
lithium
ijzerfosfaatbatterij
die
een
soort
van
lithium-ion
oplaadbare
batterij
is.
LiFePo4-batterijen zijn de veiligste lithiumbatterijen die momenteel op de markt verkrijgbaar zijn.geen geheugen-effect ze kunnen volledig vervangen loodzuurbatterijen en Ni-MH/Ni-CD batterijen.
Benergy produceert en exporteert Lifepo4-cellen sinds 2009 en we leveren wereldwijd kwaliteitsvolle, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
Waarom koos je voor een Benergy 12V Lifepo4 batterij?
* We hebben een productielijn om onze eigen cellen te maken in verschillende batterijpakketten, meer professioneel.
* Standaard koffers volledig vervangen 12V loodzuurbatterijen- Lichter, grotere capaciteit, geen vervuiling, gratis onderhoud.
* Kan verschillende pakketten voor klanten aanpassen op basis van de applicatie-details.
* Kan worden gebruikt voor elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, zonnestelsel, kamperen, RV enz.
* Aanvaard OEM/ODM orders.
Foto van de batterij:
12V 100AH Lithiumbatterij zonder indicator (Zwarte behuizing)
4 kleuren
Voordelen van het product
1- Lange levensduur.Meer dan2500 tijden (laden en ontladen bij 1C, 80% capaciteitsbehoud na 2500 cycli);
2.Compact in grootte en licht in gewicht.1/3 kleiner in grootte, 2/3 lichter in gewicht dan loodzuurbatterij.
3- Hoge veiligheid:Geen brand en explosie bij overladingstest; Geen explosie, geen brand bij botsing, overladen of kortsluiting.
4- Goede laad- en ontladingsprestaties.3°C continue ontlading en 10°C barst.
5Vol groen en geen vervuiling.Alle grondstoffen van de batterijen zijn milieuvriendelijk.
6Breed werktemperatuurbereik:Van -20°C tot 60°C zal extreem koud en heet weer geen invloed hebben op de prestaties.
7Barcode-beheersysteem.Alle gegevens worden beheerd door het systeem, we kunnen de informatie van de cel traceren en elk pakket matchen met de dichtstbijzijnde gegevens.
8- Geproduceerd met automatische apparatuur.
Toepassing:
Pakket
Vragen:
Q1:
Kan
ik
een
gratis
monster
krijgen?
A1:
Over
het
algemeen
leveren
we
geen
gratis
monster,
maar
we
kunnen
de
kosten
van
het
monster
terugbetalen
wanneer
de
koper
een
bulkorder
plaatst.
V2:
Hoe
moet
ik
betalen?
A2:
U
kunt
betalen
via
T/T,
PayPal,
Western
Union,
Cash
etc.,
100%
T/T
vooraf
voor
monsters.30%
T/T
vooraf
zodra
de
bestelling
is
bevestigd
en
het
saldo
vóór
verzending
via
T/T
of
L/C
etc.Als
u
andere
betalingsvoorwaarden
wilt,
neem
dan
gerust
contact
met
ons
op.
V3:
Wat
is
de
levertijd
als
we
een
bestelling
plaatsen?
A3:
Het
hangt
af
van
de
bestelhoeveelheid.
Meestal
kunnen
we
goederen
binnen
10
-15
werkdagen
leveren
voor
kleine
bestellingen,
voor
meer
QTY.
bestelling,
laten
we
bevestigen
wanneer
u
een
officiële
bestelling
plaatst.
Q4:
Bent
u
een
fabriek
of
handelsonderneming?
A4:
Wij
zijn
een
professionele
fabrikant
van
Lifepo4-cellen
en
-pakketten
met
onze
eigen
fabriek
en
merk
BENERGY.
V5.Wat
is
uw
garantie?
A5:
Wij
bieden
2
jaar
garantie
voor
al
onze
batterijen.
Wij
garanderen
ten
minste
2000
cycli
voor
de
LiFePO4-batterijen,
wat
betekent
dat
na
2000
@
80%
DOD
nog
ongeveer
60%
capaciteit
overblijft.U
kunt
het
minstens
5
jaar
gebruiken
voor
een
normale
1
keer
opladen
en
dagelijks
ontladen.
Q6.
Kunnen
we
zelf
12V
LiFePO4
batterijpakket
in
parallel
of
in
serie
plaatsen?
A6:Ja.
De
batterij
kan
door
de
klant
parallel
worden
geplaatst.
Maar
er
zijn
een
paar
tips
waar
we
op
moeten
letten:
1>
Zorg
ervoor
dat
de
spanning
van
de
batterijen
gelijk
is
voordat
ze
parallel
worden
geplaatst.
2>
Plaats
geen
ontladen
batterij
en
niet-ontladen
batterij
parallel.
Dit
kan
de
capaciteit
van
de
hele
batterij
verlagen;
3>
Zet
de
12V-batterijen
niet
in
serie.
4>
Als
u
niet
professioneel
bent
in
parallelle
batterijen,
moet
u
de
batterij
dan
niet
alleen
hanteren.
5> Als u een batterij met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 12V 200Ah, bestelt u direct 12V 200AH.Het is beter om één 12V 200Ah rechtstreeks op te laden of te ontladen dan om twee 12V 100AH-pakketten op te laden of te ontladen., een langere levensduur, veiliger.



