| Prijs | Negotiable |
| MOQ | Negotiable |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | WNK |
| Plaats van herkomst | CHIAN |
| Modelnummer | WNK125P |
| Brand Name | WNK | Modelnummer | WNK125P |
| Plaats van herkomst | CHIAN | Opslagtemperatuur | -50 ℃ ~ 135c |
| Meadium | Motorolie, Poe -olie, koelmiddel, gas, water of vloeistof | Nauwkeurigheid | +1%FS (lineariteit, hysterese, herhaalbaarheid, kalibratie) |
| Elektrische connector | Packard/ kabeluitlaat | Drukbereik | 0 ~ 5Bar, 0 ~ 10Bar, 0 ~ 20Bar, 0 ~ 40Bar, (Cutomized) |
| Uitvoer | 0,5V ~ 4,5 V DC, (10%-90%VCC) | Procesaansluiting | G1/ 4, 7/16-unffemale, (cusomized) |
| Materiaal | Huisvesting 304 SST; Bevochtigde delen 316L |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -50℃~135℃ |
| Medium | Motorolie, POE-olie, Koelmiddel, Gas, Water of Vloeistof |
| Nauwkeurigheid | +1%V.G (Lineariteit, Hysterese, Herhaalbaarheid, Kalibratie) |
| Elektrische connector | Packard/ Kabeluitgang |
| Drukbereik | 0~5Bar, 0~10Bar, 0~20Bar, 0~40Bar (Aangepast) |
| Uitgang | 0.5V~4.5V DC (10%-90%Vcc) |
| Procesaansluiting | G1/4, 7/16-UNF binnendraad (aangepast) |
| Materiaal | Behuizing 304 SST; Natte delen 316L |
De WNK125P is een diffusieve siliconenolie-gevulde druksensor ontworpen voor automotive gebruik. Het element is gemaakt met een volledig gelast 316L membraan en vereist geen O-ring afdichtingen die in contact kunnen komen met het drukmedium, waardoor het compatibel is met alle soorten vloeistoffen. De afwezigheid van bewegende delen resulteert in een langere levensduur. Met hoge temperatuurstabiliteit en nauwkeurigheid wordt deze druksensor voornamelijk gebruikt in automotive, transmissie, airconditioning en oliedrukmetingstoepassingen.
| Model | WNK125P |
| Voeding | 4.75~5.25VDC (Met omgekeerde polariteitsbeveiliging, overspanningsbeveiliging 32V DC) |
| Voedingsstroom | 15mA MAX |
| Drukbereik | 0~5Bar, 0~10Bar, 0~20Bar, 0~40Bar (Aangepast) |
| Uitgang | 0.5V~4.5V DC (10%-90%VCC) |
| Procesaansluiting | G1/4, 7/16-UNF binnendraad (aangepast) |
| Werktemperatuur | -40℃~130℃ |
| Opslagtemperatuur | -50℃~135℃ |
| Veilige Druk | 1.5~2 keer het drukbereik |
| Barstdruk | 100Bar G |
| Nauwkeurigheid | +1%V.G (Lineariteit, Hysterese, Herhaalbaarheid, Kalibratie) |
| Totale Foutband | Statische foutband @25℃, 5VDC, +3% (-30℃~125℃) |
| Medium | Motorolie, POE-olie, koelmiddel, gas, water of vloeistof |
| Montagetorsie | 10~20N*m |
| Antivriesfunctie | De sensor heeft geen antivriesfunctie wanneer het werkmedium van de sensor water is |
| Materiaal | Behuizing 304 SST; natte delen 316L |




