| Prijs | $6.50/Sets |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | WNK |
| Plaats van Oorsprong | Anhui, China |
| ModelNumber | WNK83mA |
| Verpakkingsdetails | de standaarddoos van het de uitvoerkarton voor WNK83MA-druksensor of vanaf uw |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Leveringscapaciteit | 5000/ Stukmaand |
| Brand Name | WNK | ModelNumber | WNK83mA |
| Plaats van Oorsprong | Anhui, China | Minimumordehoeveelheid | 1pcs |
| Price | $6.50/Sets | Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Leveringscapaciteit | 5000/ Stukmaand | Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Verpakkingsdetails | de standaarddoos van het de uitvoerkarton voor WNK83MA-druksensor of vanaf uw | Garantie | 1 JAAR |
| Aangepaste steun | OEM, ODM | Nauwkeurigheid | ±1%F.S. |
| Gemeten media | Vloeistof, gas | Output | 0.5-4.5VDC |
| Input | 4.75-5.2VDC | Opslagtemperatuur | -40~110°C |
| Het werktemperatuur | -20~70°C | Elektroverbinding | Packard of Kabelafzet |
| Mechanische verbinding | 1/4NPT of G1/4 | IP Tarief | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | Messing |
0.5-4.5V Ceramische Capacitieve de Druksensor van het lage Kostenmessing voor Vloeibaar Gas
| WNK83MA maat/Verzegelende Druksensor | |
| Toepasselijke media | Vloeistof, Gas |
| Drukwaaier | 0-10bar, 0-20bar |
| Drukmeting | Overdruk, het Verzegelen druk |
| Output | 0.5-4.5V |
| Voeding | 4.75-5.25VDC |
| Leveringsstroom | 15mA maximum |
| Nauwkeurigheid (lineariteit, Hysterese en Herhaalbaarheid) | ±1%F.S. |
| Totale foutenband | ±3% |
| Maximum druk | 2 keer |
| Uitbarstingsdruk | 3 keer |
| machts (elektro) verbinding | Parkardschakelaar, Directe kabelafzet (50cm) |
| Procesverbinding | G1/4, 1/4NPT |
| Huisvestingsmateriaal | Messing |
| Bescherming | IP65 |
| Het werk temperatuur | -20~70℃ |
| Storgetemperatuur | -40~110℃ |




