| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 300 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Days |
| Merk | 1stshine |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CCC,CE,ROHS,CB,SAA,ETL |
| Modelnummer | DCF-FS55212 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 20000 sets/maand |
| Brand Name | 1stshine | Modelnummer | DCF-FS55212 |
| Certification | CCC,CE,ROHS,CB,SAA,ETL | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | Peddel (-20 ~ 120 ℃) | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 20000 sets/maand |
| Levertijd | 15-30 dagen | Stroom | 39.76W |
| Motor | Gelijkstroommotor | Op afstand | Afstandsbediening |
| Verlichting | LED | Spanning | 220V |
| Maat | 56 inch | Lawaai | ≤30db |
| Materiaal | Metaal+buiks+acryl | Stijl | Modern |
Met onze moderne 56-inch plafondventilator, ontworpen om optimale prestaties te leveren met energiezuinige werking.een elegante aanvulling op elke interieurruimteMet 5 ABS-bladen en een stille DC-motor zorgt het voor een krachtige luchtstroom terwijl een rustige omgeving wordt gehandhaafd.met een breedte van niet meer dan 50 mm, deze duurzame ventilator gemaakt van metaal, plastic lemmen, en een acryl lampenscherm biedt zowel stijl als functionaliteit.
| Grootte van de ventilatorblaad | 56 inch. |
| Ventilator snelheid | 6 Snelheden |
| Afstembaar | 3e stap |
| Motortype | DC-motor |
| Spanning | 230V/50HZ |
| Tijdfunctie | - Jawel. |
| Reversibele luchtstroom | - Jawel. |
| Maximaal vermogen | 39.76W |
| Hoogte | 320 mm |
| Maximale luchtstroom | 2300,07 m2/min |
Verbeter elke binnenruimte met onze plafondventilator - ideaal voor woonkamers, keukens, slaapkamers, restaurants, kelders en containers.
Wij bieden uitgebreide OEM/ODM-diensten met de volgende aanpassingsmogelijkheden:



