| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 20sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF001 |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF001 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Aantal | Tuin v de omheining van de netwerkveiligheid | Draaddiameter | 6 mm |
| Openingsgrootte | 50 x 200 mm | Hoogte | 2530/mm |
| Breedte | 2000 mm | Buigend Nr. | 5 |
| Postvorm | Perzikstok | Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd+PVC-gecoat |
| Kleur | Groen, geel | Sollicitatie | Tuinomheining, Wegomheining, Sportomheining, Landbouwbedrijfomheining, enz. |
HGMT Vierkant kolom 75*150mm PVC bedekte tuin hek
3D PVC gecoate buitenste privacy tuin hek met vierkante paal
Tuin hek met vierkante paal Inleiding
Tuin hek met vierkante paal Specificatie
|
Wire Dia. |
Grootte van de tegenkant | Panellengte | Panelhoogte | Buigwerk |
Populair Kleur |
Oppervlaktebehandeling |
|
3 mm 4 mm 5 mm 6 mm
|
50 x 100 mm 50 x 200 mm 55*200 mm 75 x 150 mm 100 x 300 mm
|
2 m 2.2m 2.4m 2.5m 2.8m 3 m |
830 mm 1030 mm 1230 mm 1530 mm 1830 mm 2030 mm 2230 mm 2430 mm |
2 3 4 |
Groen RAL6005 Grijs RAL7016 Bruin RAL8019 Zwart RAL9005 Wit RAL9010 |
PVC-coated na het lassen van gegalvaniseerde draad
|
Vierkant paal Specificatie
| Specificatie van de vierkante post | |
| grootte | 40*60mm, 40*40mm, 50*50mm, 60*60mm, 80*80mm |
| dikte | 1.2 mm,1.5 mm,2.0 mm |
| hoogte | 10,8 m,2.1 m,2.3 m,2.5m of op uw verzoek |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gedompeld/gegalvaniseerd en vervolgens geverfd met PVC |
| Clippers | Plastic clip, metalen clip. |
Toepassing van tuinheining
Waarom kiezen jullie ons?
1Bied
een
gratis
voorraadmonster
aan.
2Bied
gratis
ontwerp
aan.
3.
Bied
fabrieksinspectieverslag:ISO-9001
of
u
heeft
andere
certificeringen
nodig
die
wij
leveren
4-
Aanbieden
van
een
kwaliteitsgarantiecontract,
terugbetaling
in
geval
van
slechte
kwaliteit
5.
Aanbieden
van
handelszekerheid:Onze
ondersteunt
handelszekerheid
Een
gratis
dienst
die
uw
bestellingen
beschermt
van
betaling
tot
levering.
6.
Accepteert
tests
van
de
kwaliteit
van
het
product
door
derden
Verpakkingsvoorwaarden voor tuinheining

