| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Garden Fencing |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Tuin schermen |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Garden Fencing | Modelnummer | Tuin schermen |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Draaddikte | 5,0 mm | Openingsgrootte | 50*150mm |
| Hoogte | 1.23m | buigend nr | 2 |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | PVC gecoat |
| Kleur | groen, zwart | Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare |
| Gebruik | Garden hek, snelwegenhek, sporthek, boerenhek | Posttype | ronde post |
| Sollicitatie | Woon, School |
Ronde post PVC Zwart 3 d gebogen gaas tuin hekken
Tuin hek Beschrijving
Het gespannen gaas hek met gebogen wordt veel gebruikt in de tuin, landtuin, villa, openbare grond, boerderij, snelweg industrie zone.Gemakkelijke installatie voor vierkante post met plastic en metalen clips:De hek oppervlakte behandeling kan PVC bedekt, beter helpen de bescherming van de draad binnen,en kleur kan doen zoals u hebt gevraagd:Meest populaire kleur is groen,blauw,wit,rood,grijs.......
Tuin hekmet Sqaure post Specificatie
|
Draaddiameter
|
Grootte
van
het
mes
|
Lange
|
Hoogte
|
Fold
No.
|
Postgrootte
|
Gewone kleur |
|
4.0
mm
4.5 mm 5.0 mm 5.5 mm 6.0 mm |
50
x
200
mm
55*200 mm 50 x 100 mm 75*150 mm |
2000
mm
2200
mm
2500
mm
3000
mm
|
1230
mm
1530
mm
1830
mm
2030
mm
2230
mm
2430
mm
|
2
2
3 3 4 4 4 |
48 mm
60
mm
|
Groen
RAL6005
Zwart RAL9005 Wit RAL9010 Grijs RAL7016 |
| Specificatie van de ronde post | |
| diameter | 38mm, 40mm, 42mm, 48mm. |
| dikte | 1.2 mm,1.5 mm,2.0 mm |
| hoogte | 10,8 m,2.1 m,2.3 m,2.5m of op uw verzoek |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gedompeld/ Elektrisch gegalvaniseerd en vervolgens geverfd met PVC |
Tuin hekToepassing
Diensten
1: Productservice
Onze producten bieden een garantie van 10 jaar.
2: Productaanpassingsdiensten
We kunnen producten aanpassen volgens uw eisen, inclusief ontwerp en tekening.
3: After-sales service
Onze after-sales service begint onmiddellijk na de ondertekening van het contract.
1.Het maakt niet uit FOB of CIF de prijs term is dat we ons best doen om een laagste vrachtkosten te vinden voor de referentie van klanten.
2.De inspectie door derden krijgt altijd echte en ware gegevens van ons en we sturen productiefoto's naar klanten als er geen inspectie door de derde partij is.
3We doen ons best om de klant te helpen met de verzending en douaneverklaring.
4.Installatie-, onderhouds- en reparatie-instructies met volledige informatie.
Verpakking





