| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | V Mesh-veiligheidshekwerk |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | V Mesh-veiligheidshekwerk |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Draaddikte | 4.55.0mm | Openingsgrootte | 50*150mm |
| Hoogte | 1,83 m | buigend nr | 3 |
| Metaalsoort | Ijzer | Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld |
| Frame -afwerking | Poedercoating | Posttype | vierkante post |
| Functie | Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare Bronnen, Knaagdierbewijs, V |
Moeilijk door te snijden en te beklimmen V Mesh Security Fencing
Beschrijving
SBeveiligingsgrens van V-maas
| Hoogte: | 1800mm/2000mm/2400mm/3000mm* verwijderen indien nodig |
|---|---|
| Nominale hoogte: | 1.8m/2.0m/2.4m/3.0m* verwijderen indien nodig |
| Mesh & Wire: | 200 x 45 mm (200 x 25 mm Variabel) maas; 4 mm verticale en 6 mm horizontale nominale draad met 3 profielen, gegalvaniseerd en met polyesterpoeder gecoat tot 60 micron. |
| Posities: |
60
x
40
mm
RHS,
gegalvaniseerd
na
de
vervaardiging
en
met
polyesterpoeder
bekleed
met
47
x
25
mm
stalen
clips
gegalvaniseerd
en
met
polyesterpoeder
bekleed
om
bij
hekken
te
passen
(1800
️
2400
mm
PANELEN
ALLEEN)
80 x 40 mm RHS, gegalvaniseerd na vervaardiging en met polyesterpoeder bekleed met 47 x 25 mm stalen clips gegalvaniseerd en met polyesterpoeder bekleed om bij hekken te passen (alleen 3000 mm panelen) |
| Bevestigingen: | M8 x 95 Cup vierkantbout met permaconnoot |
| Stel posten: | In holes met een diameter van 300 mm x een diepte van 800 mm** geplaatste stenen, ten minste de helft van de diepte gevuld met beton |
| Maximale postcentra: | 3010 mm |
| De bodem van het schermen: | ongeveer 50 mm boven het uiteindelijke grondniveau. |
| Andere vereisten: | Neem contact met ons op voor details. |
Kenmerken
1. Verminder het maaswerk en voorkom schaalverlies
2Dikkere draden maken het paneelsysteem sterker.
3Vermijd snijden
4. projecten die kunnen worden gebruikt voor een groot aantal personeelsstromen. bijvoorbeeld scholen, hogescholen en universiteiten.
5. Een hoger beschermingsniveau bieden
Toepassing van V-messe beveiligingshekken
Proces
1.Kopen van de grondstofdraad--Zn/Ai coating test--Richting en snijden--sweispaneel--buigwerk--poedercoating of PE coating--laden
2. Post snijden - punch gat op de post - poeder coating - laden


Waarom kiezen jullie ons?
1Bied
een
gratis
voorraadmonster
aan.
2.Vrij
ontwerp
aanbieden
3.Bevorderen
van
fabrieksinspectieverslag:ISO-9001
of
u
heeft
andere
certificeringen
nodig
die
wij
leveren
4.Kwaliteit
verzekeringscontract
aanbieden,
geld
terugbetalen
bij
slechte
kwaliteit
5.Offer
Trade
Assurance:Onze
ondersteunt
Trade
Assurance
️
Een
gratis
service
die
uw
bestellingen
beschermt
van
betaling
tot
levering.Onze
Trade
Assurance
Limit:
US
$
167,000
6.Aanvaardt
door
derden
uitgevoerd
productkwaliteitsonderzoek
Onze diensten
1.20
uur
online
service
2.Productexperts
die
u
vrij
kunnen
voorzien
van
het
product
maatwerk
3Gratis
ontwerp
en
tekeningen
voor
u.
4.Installatiegids
van
het
product
5.Oplossing
van
problemen
met
de
verzending
van
producten



