| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | 3D V Mesh Security Fencing |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | 3D V Mesh Security Fencing |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Draaddiameter | 5,0 mm | Openingsgrootte | 55 * 200 mm |
| Hoogte | 2530mm | buigend nr | 4/5 |
| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd+PVC-gecoat | Kleur | Groen:RAL6005 |
| Materiaal | Laag koolstofstaaldraad | Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld |
| Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare |
Gelast 50X200X4mm Poederbedekt V-Gelast Veiligheidshek
V-maas veiligheidshekkenmet rechthoekige post Beschrijving
Een complete 2 m hoge hekpakket bevat:
V-maas veiligheidshekkenmet rechthoekige paal wordt het gehele paneel met paal bevestigd door middel van plastic of stalen klemmen.omringende grote gebieden zonder het zicht te beperken., heeft een eenvoudige structuur, een gemakkelijke installatie en een mooi uiterlijk
Het is een van de gemakkelijkste manieren om ervoor te zorgen dat uw eigendom veilig wordt gehouden.
Vanwege zijn veelzijdige uiterlijk kan het voor een aantal verschillende ruimtes worden gebruikt en omringt het grote gebied zonder het zicht te beperken.
Deze systemen zijn ideaal voor de basis afbakening. voornamelijk toegepast op openbare ruimtes zoals scholen, parken, sporthallen en vele andere woonwijken vanwege de stijfheid en esthetische aantrekkingskracht.Het is de perfecte afschrikking voor commerciële bedrijven die de extra beveiligingsvoordeel willen..
V-maas veiligheidshekken Specificatie
| Maaspatroon | 200 mm x 50 mm per kruising |
| horizontale draden | 4 mm draden met 200 mm middelpunt |
| Hoogte | Alle panelen hebben een 30 mm prikkelkant |
| Standaard afwerking | Groen (RAL 6005) en zwart (9005) |
U kunt ook (niet inbegrepen in de aanbieding):
Mesh
2m
hoog
hek
eindpost
(actie
lengte
2400mm)
Maas
2
m
hoog
schermen
hoek
post
(acte
lengte
2400mm)
Netten
omheining
Voetgangers-
en
voertuigtoegangspoorten
beschikbaar
Perzikstok Specificatie
| Postweergave | Grootte | Dikte | Panelhoogte | Basispost | Normale post | Oppervlaktebehandeling |
| Vierkant paal |
40 x 40 mm 50 x 50 mm 60 x 60 mm |
1.0 mm 1.1 mm 1.2 mm 1.5 mm 1.8mm 2 mm 2.5 mm |
830 mm | 850 mm | 1200 mm |
1.Zwarte buis, warm gegalvaniseerd 2Gegalvaniseerde buis met PVC-coating |
| 1030 mm | 1050 mm | 1400 mm | ||||
| 1230 mm | 1250 mm | 1600 mm | ||||
| 1530 mm | 1550 mm | 2000 mm | ||||
| Rechthoekige paal |
30 x 50 mm 40 x 60 mm 60 x 80 mm |
1830 mm | / | 2400 mm | ||
| 2030 mm | / | 2500 mm | ||||
| 2230 mm | / | 2800 mm | ||||
| 2430 mm | / | 3000 mm |
V-maas veiligheidshekken Toepassing
3D hekproces
1.Kopen van de grondstofdraad--Zn/Ai coating test--Richting en snijden--sweispaneel--buigwerk--poedercoating of PE coating--laden
2. Post snijden - punch gat op de post - poeder coating - laden
Diensten
1: Productservice
Onze producten bieden een garantie van 10 jaar.
2: Productaanpassingsdiensten
We kunnen producten aanpassen volgens uw eisen, inclusief ontwerp en tekening.
3: After-sales service
Onze after-sales service begint onmiddellijk na de ondertekening van het contract.
1.Het maakt niet uit FOB of CIF de prijs term is dat we ons best doen om een laagste vrachtkosten te vinden voor de referentie van klanten.
2.De inspectie door derden krijgt altijd echte en ware gegevens van ons en we sturen productiefoto's naar klanten als er geen inspectie door de derde partij is.
3We doen ons best om de klant te helpen met de verzending en douaneverklaring.
4.Installatie-, onderhouds- en reparatie-instructies met volledige informatie.
Verpakking



