| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Australië Temperatuur hek |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Australië Temperatuur hek |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | Bulk |
| Draaddiameter | 3-5 mm | Hoogte | 2,0 m |
| Lengte | 2,4 m | Metaalsoort | Thermisch verzinkt |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | gegalvaniseerd 40-60g/m2 |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd | Sollicitatie | Huishoudelijke woningen; druktebeheersing |
Specificaties voor tijdelijke hekken
| Tijdelijke specificatie van het hek | |
| Draadmeter | 3.2mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm of op aanvraag |
| Openingsmaas | 60*150mm, 75*75mm, 75*100mm, 50*100mm enz. |
| Sluitplaat | 32mm O.D., 38mm O.D., 40mm O.D., 42mm O.D., 48mm O.D. enz. |
| Normale grootte | 2.1*2,4m, 1.8*2,4m, 2.1*2,9m, of op aanvraag |
| Plasticvoeten | 600*220*150 mm of 580*245*130 mm |
| Oppervlaktebehandeling | zwart materiaal lassen dan warm gedompeld gegalvaniseerd of gegalvaniseerd buis gelast |
| Deel | Gelast mesh paneel, Ronde buis frames, Plastic voet klem, StaySupport |
| Australië Tijdelijk hek Populaire grootte | |
| Draaddiameter | 4 mm |
| Opening van het maas | 60x150mm.70x100mm |
| Panelgrootte | 2100 x 2400 mm |
| Verticale buisgrootte | O.D. 32mmx2.0mm, 42mmx1.8mm, 150mm links boven en onder |
| Grootte van de horizontale buis | O.D. 32mm x 2.0mm, 42mm x 1.8mm. |
| Basisplaat | 600x220x150 mm |
| Deel | Gelast mesh paneel, Ronde buis frames, Plastic voet klem, StaySupport |
•
Snel
en
gemakkelijk
te
installeren
en
te
verwijderen
•
Kosteneffectief
•
Recyclen
•
Verschillende
kleuren,
afhankelijk
van
de
gebruiksomgeving
De oppervlakte kan hiervoor worden gegalvaniseerd: 1) warm gegalvaniseerd na het lassen kan de zinkcoating 400 g/m2 bereiken 2) vooraf gegalvaniseerde draad en buis gegalvaniseerd,Zinkcoating kan 40-60g/m2 bereiken 3) vooraf gegalvaniseerde draad en buis gelast dan PVC coating. Veel RAL kleuren voor uw referentie
Verschillende blokken:1) spuitgieten 2) blaasgieten 3) stalen plaat
1De voeten van de vechter.
De voeten van tijdelijk hek zijn afneembaar waardoor het transport en opslag veel gemakkelijker en efficiënter worden.
2. Klemmen
3Tijdelijk Fechten verblijf.
Australië Tijdelijk hekproces
Verpakking
1. paneel en plastic voeten allemaal verpakken met de pallet (staal pallet)
2. panel bulk en de plastic voeten verpakken met pallet
3- Clipjes in de doos



