| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF102 |
| Verpakking | 1.chain de broodjesmassa van de verbindingsomheining in container 2. postmassa in container 3. klemm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF102 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.chain de broodjesmassa van de verbindingsomheining in container 2. postmassa in container 3. klemm |
| Productnaam | Diamanten ketenheining hek | Draaddiam | 2,0 mm |
| Gaas | 40*40mm | Hoogte | 1,5 m |
| Metaalsoort | Ijzer | Frame -afwerking | PVC gecoat |
| Sollicitatie | Omheining voor ingediende sporten, tuinen, luchthaven | Na | ronde post |
| Pakket | Bulk | certification | ISO9001:2008 |
Diamanten ketenheining hekBeschrijving
Diamant Kettingheining is gemaakt van hoogwaardige draadhaken.
Chain Link hek mesh uniform, vlak oppervlak, duurzaam, mooi en gemakkelijk te installeren; Het heeft een verscheidenheid aan kleuren, kan harmonieus collocation met de omgeving, goed decoratief effect.
Chain Link Fencing wordt veel gebruikt als hekken voor speeltuinen en tuinen, super snelwegen, spoorwegen, luchthavens, residenties, enz. Het kan ook worden gebruikt voor het fokken van dieren.
DiamantKettingheining hekSpecificatie
| Draaddia | 1.6-5 mm |
| Oppervlakte | Warm gegalvaniseerd, elektrisch gegalvaniseerd, PVC + gegalvaniseerd. |
| Hoogte hek | 0.8-6m |
| De lengte van het hek | 10 of 15 m per rol |
| Grootte van het gat | 20*20mm,40*40mm,50*50mm,55*55mm,60*60mm,75*75mm,100*100mm |
| Accessoires | Railsleeve,Rail end,ring cap,normale caps,single barbed arm,double barbed arm,tension band,brace band,tension bar. wire tension etc. |
| Na overdosering | 42mm, 48mm, 60mm, 80mm, 100mm, dikte 1,2-3mm. |
| Spoorwegen | 32 mm, 38 mm, 42 mm, dikte 1-1,5 mm |
| Spanningsdraaddia | 2.5mm-4mm, 100-400m lang |
| Draadketting | 2 - 3,5 mm, 100 - 400 m lang |
DiamantKettingheining hekOppervlaktebehandeling:
1- Warm gedompeld gegalvaniseerd:
Het hek is standaard gegalvaniseerd tegen corrosie, in het galvanisatieproces wordt een laag zink gevormd op het oppervlak van het staal.
2- gegalvaniseerd en gecoateerd met PVC:
Gegalvaniseerde schermen kunnen optioneel poederbedekt zijn in een kleur naar keuze.Daarom behouden onze schermen hun esthetische kwaliteiten nog langer..
Er zijn vele soorten keuzes voor u, u kunt kiezen voor de draaddiameter, de kleur, de opening van het gaas, de lengte, de hoogte, enz. Het zal afhangen van uw behoeften en uw budget.als u niet zeker weet welke u moet kiezenVertel me je aanvraag, ik zal het aan je aanbevelen.n.
Kettingheining hekproces
Verpakking
Fabriekssterkte





