| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | PVC Vinyl Chain Link Fence |
| Verpakking | 1.chain de broodjesmassa van de verbindingsomheining in container 2. postmassa in container 3. klemm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | PVC Vinyl Chain Link Fence |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.chain de broodjesmassa van de verbindingsomheining in container 2. postmassa in container 3. klemm |
| Draaddiam | 2.5/3.0mm | Gaas | 50*50mm, 60*60mm |
| Hoogte | 1.5/1.8m | Frame -afwerking | PVC gecoat + thermisch verzinkt |
| Functie | antiroest en zonnebrand | Type | schermen en poorten |
| Materiaal | Q195 | De Wijze van de randverwerking | Gewoon type, Wring Side. |
| Sollicitatie | tuinen, scholen, parken, dierentuinen |
Goedkope prijs topkwaliteit gegalvaniseerd keten schakel hek rol hek muur
Chain Link hekken worden veel gebruikt in de weg, spoorweg en snelweg hekken projecten. en dit hekken product wordt ook gebruikt voor interieur decoratie, gevogelte en kleine dierhouderij zoals kippen, eenden,gansAndere scenario's waarbij ketenheining wordt gebruikt zijn bescherming van machines en apparatuur, sportlocaties, groene riem.
Kettingheining hekSpecificatie
| Hoogte | 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm, 2200mm |
| Breedte | 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm. |
| Dikte van de draad | 2.5mm,3.0 mm,3.5mm,4.0 mm,4.5 mm, 5.0 mm |
| Maasgrootte | 40mm * 40mm, 50mm * 50mm, 60mm * 60mm, 75mm * 75mm |
| Post | Ronde paal (diameter 42 mm / 48 mm / 50 mm / 60 mm / 75 mm) |
| Klem | Spanningsband, beugelband. |
| Regenkap | metalen dop, plastic dop |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd, bekleed met PVC, bekleed met polyester (alle kleuren in Ral) |
Kettingheining hek Toepassing
Voornamelijk gebruikt op sportvelden, basketbalvelden, parken, tuinen, groene velden, parkeerplaatsen, architectuur, waterwegen, zijdelingse hellingsgrond, beveiliging van woningen, enz.
Verpakking
Palet of zoals u wilt.
Plastic- of geweven zak



