| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 15-18days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2001 |
| Modelnummer | GF080 |
| Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF080 |
| Certification | ISO9001:2001 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Levertijd | 15-18 dagen | Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Naam | Palissadeomheining | Breedte | 2750 mm per baai of als uw vereiste |
| Hoogte | 1200mm/1500mm/1800mm/2100mm/2400mm/2700mm/3000mm/3600mm | bleke soort | D-type, W-type of hoekstaaltype |
| Hoofdtype | Puntig, Drievoudig puntig, Rouned, Rouned en gekerfd, Flat, ster | Bleke dikte | 1,5 mm/2,0 mm/2,3 mm/2,5 mm/3,0 mm |
| Hoekspoor | 50x50 RSA of 40x40 RSA, Raildikte: 4mm/5mm/6mm | RSJ-post | 100*55*3.5mm |
| vissenplaat | 150*30*7mm | Oppervlaktebehandeling | Thermisch verzinkt (500g/m2, 70um) Gegalvaniseerd en gepoedercoat. |
Warm gedompeld gegalvaniseerd stalen tuin hek hek
Productbeschrijving
Palisade Fence wordt algemeen geaccepteerd als de marktleider om algemene aanvallen te beschermen en af te schrikken tegen alle soorten en omstandigheden van inbraak. De palen zijn gemaakt van warm gevormde en koudgewalste stalen riemen.Deze riemen bieden zowel sterkte als stijfheid en een lange levensduurPalisade produceert normaal gesproken drie soorten palen, "W" profiel, "D" profiel en hoek ijzer.
| Hoogte | 1.8m/2.4m |
| Breedte | 2.75m |
| Lichte grootte | D Type 65 mmx3 mm |
| Grootte van het spoor | 50 mmx50 mmx6 mm |
| H post Grootte | 100 mmx55 mm |
| Bolten en moeren | M8x30mm, M12x30mm |
| Visplaat | Op verzoek |
| Meer maten, op maat gemaakt volgens de eisen. | |
Het
stalen
palisade
hek
is
zeer
taai
met
een
glad
oppervlak
en
scherpe
profielen.
Volgens
de
verscheidenheid
aan
koppen
kan
palisade
omheining
worden
onderverdeeld
in
stalen
profielkop,
driepuntige
kop
of
eenpuntige
kop.
Staal palisade hekken maken ideale starre barrières voor tuinen, binnenplaatsen en andere velden die een goede visuele integriteit van de omgeving bieden.
Op grote schaal gebruikt in scholen, villa's, gemeenschappen, tuinen, fabrieken en andere bloembedden, gazen, industriële en mijnbouwbedrijven, financiële instellingen, sportstadions, congrescentra, pleinen,wegen, balkons, woonverbruik, enz.



