| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 15-18days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2001 |
| Modelnummer | GF080 |
| Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF080 |
| Certification | ISO9001:2001 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Levertijd | 15-18 dagen | Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Naam | Palissadeomheining | Materiaal | Q235 |
| Breedte | 2750 mm per baai of als uw vereiste | Hoogte | 1200mm/1500mm/1800mm/2100mm/2400mm/2700mm/3000mm/3600mm |
| bleke soort | D-type, W-type of hoekstaaltype | Hoofdtype | Puntig, Drievoudig puntig, Rouned, Rouned en gekerfd, Flat, ster |
| Kleur | Kleurrijk | Bleke dikte | 1,5 mm/2,0 mm/2,3 mm/2,5 mm/3,0 mm |
| Hoekspoor | 50x50 RSA of 40x40 RSA, Raildikte: 4mm/5mm/6mm | RSJ-post | 100*55*3.5mm |
| vissenplaat | 150*30*7mm | Oppervlaktebehandeling | Thermisch verzinkt (500g/m2, 70um) Gegalvaniseerd en gepoedercoat. |
2750mm Breedte Q235 gegalvaniseerd stalen palisade hek gesweisd gaas hek
|
productnaam
|
Staal hek/Staal hek/Gelast gaas hek |
| materiaal | Q235 |
| Hoogte | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende voorwaarden: |
| Breedte | 2750 mm per bak of naar wens |
| Blank type | D-type, W-type of hoekstaaltype |
| hoofdtype |
Puntig,
driepuntig,
afgerond,
afgerond
en
ingekapst,
plat,
ster
|
| Vlakke dikte | 1.5mm/2.0mm/2.3mm/2.5mm/3.0mm |
| Hoekrail | 50x50 RSA of 40x40 RSA, spoordikte: 4 mm/5 mm/6 mm |
| RSJ-post | 100 x 55 x 3,5 mm |
| Visplaat | 150*30*7 mm |
| Bolten en moeren | M8×25mm-34 stuks en M12×30mm-4 stuks |
| Oppervlaktebehandeling |
Warmgeperst
gegalvaniseerd
(500
g/m2,
70
mm) Gegalvaniseerd en poederbedekt. |
| Levertyd | 10 dagen voor een container van 20 voet |
Hoofdtypen van W & D-afdelingspalen
"W"
| Breedte (mm) | Dikte ((mm) | Oppervlaktebehandeling | Kop | Hoogte ((mm) |
| 65,75 |
2.0 2.5 3.0 |
met een breedte van niet meer dan 50 mm Polyesterpoeder gecoat, warm gegalvaniseerd |
Eén punt Drie punten. |
1200 |
| 1500 | ||||
| 1800 | ||||
| 2000 | ||||
| 2100 | ||||
| 2400 | ||||
| 2700 | ||||
| 3000 |
"D"
| Breedte (mm) | Dikte ((mm) | Oppervlaktebehandeling | Kop | Hoogte ((mm) |
| 70 |
2.0 2.5 3.0 |
met een breedte van niet meer dan 50 mm Polyesterpoeder gecoat, warm gegalvaniseerd |
Eén punt Drie punten. |
1200 |
| 1500 | ||||
| 1800 | ||||
| 2000 | ||||
| 2100 | ||||
| 2400 | ||||
| 2700 | ||||
| 3000 |
Posten
100x55 IPE
Verkrijgbaar met gelaste of geslepen visplaten, compleet met losse visplaten die kunnen worden ingebonden in beton, met een basis om ze te bouten of te draaien.
Posten kunnen verticaal worden verlengd om prikkeldraad of scheerdraad te nemen.
Panelen
Panelen kunnen worden geraken om de meeste omstandigheden op het terrein mogelijk te maken.
Bevestigingen
Alle bevestigingen zijn anti-vandalen.
Afwerking
Warm
gegalvaniseerd
volgens
BS
EN
ISO
1461
als
standaard.
UK
BS1722
Standaard
alle
2
rails
palisade
hekken
buizen
van
2,75m
omvat: