| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF033 |
| Verpakking | 1.powder de deklaagpanelen die met pallet 2. voeten inpakken kiezen verpakking in container 3 hete u |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF033 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.powder de deklaagpanelen die met pallet 2. voeten inpakken kiezen verpakking in container 3 hete u |
| Aantal | Europese schermwedstrijd tegen de drukte | Lengte | 2.0m;2.2m;2.5m;etc. |
| Hoogte: | 0.9m, 1m, 1.1m, 1.2m, enz. | Oppervlaktebehandeling | Hete dip gegalvaniseerd |
| kaderbuis | 38*1,5 mm; 38*1,8 mm; 38*2,0 mm; 48*1,5 mm; 48*2,0 mm | Innerlijke buis | 16 × 1,2 mm; 16 × 1,5 mm |
| De Voeten van de wegbarrière | BridgeFeet, Buisvoeten, Plakvoeten, anderen | Installatie | Kan zijn maken de verwijderbare voeten of vaste voeten. |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd |
Warm gedompeld gegalvaniseerd tijdelijk verkeer Europese drukte barrière hekken
Beperkingen voor het beheer van de drukte zijn ideaal om toegang te garanderen tot concerten, sportevenementen, straatheravonden en andere bijeenkomsten met veel verkeer.Verdeel de verkoopboothsDeze ruige interlocks zijn snel en gemakkelijk te verbinden.
| Panelgrootte | 2200 mm ((L) x 1100 mm ((H) |
| Frame | 25mm overdosis. |
| Invullingspikets | 20 mm overdosis. |
| Afstand | 200 mm (populair), 60 mm, 100 mm, 190 mm |
|
Oppervlakte Behandeling |
1.
voor
warm
ondergedompeld
gegalvaniseerd
buis,
gelast (2) Volledig warm gedompeld gegalvaniseerd na las |
| Voeten |
Vlakke/afzonderlijke
voeten
-
afneembaar, 600x60x6mm, of indien vereist |
| Panelgrootte | 2300 mm/2500 mm (L) x 1100 mm (H) |
| Frame | 38 mm, 40 mm. |
| Invullingspikets | 16 mm, 20 mm, 25 mm. |
| Afstand | 125 mm, 150 mm, 200 mm. |
| Voeten | Vlakke/kruisvoeten/brugvoeten |
|
Oppervlakte Behandeling |
1.
voor
warm
ondergedompeld
gegalvaniseerd
buis,
gelast (2) Volledig warm gedompeld gegalvaniseerd na las |
| Hoogte | 1170 mm |
| Lange | 9ft, 9.5ft |
| vierkante buis | SHS 20x20 mm |
| Afzonderlijke platte voeten | 600 x 75 x 8 mm |
| Oppervlaktebehandeling | warm gedompelde gegalvaniseerde buizen, gelast en vervolgens met polyesterpoeder bekleed |
| Kleur | Wit (populair), groen, enz. |
1. menigtebeheersingsbarrière voetbrug menigtebeheersingsbarrière voetbrug is de meest populaire menigtebeheersingsbarrière op de markt!Het ontwerp van de voetgangersbrug zorgt voor maximale stabiliteit van de leuning en maakt het product een ideale keuze voor grasDe voet van de brug biedt de beste weerstand om de menigte te blokkeren en af te leiden.Een sportieve evenement planner of crowd control scherm is de manier om te gaan
2.Flat-bottom Crowd Control Column Mensen op openbare plaatsen of openbare plaatsen voor verkeerscontrole, het is het beste om openbare plaatsen of openbare plaatsen te kiezen voor druktecontrole.Vlakvoeten verminderen het risico op struikelen van voetgangers. Autobanden kunnen gemakkelijk over je voeten rollen zonder de wegversperring te beschadigen.
3.De steun voor druktebeheersing met v-vormige voeten maakt het systeem stabieler en kan meer gewicht dragen.Het kan snel worden samengesteld tot een stevige barrière die een effectieve barrière vormt om de menigte te beheersen.
Europese schermwedstrijd tegen menigte - Ik weet het niet.Afbeelding




