| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF058 |
| Verpakking | 1.powder de deklaagpanelen die met pallet 2. voeten inpakken kiezen verpakking in container 3 hete u |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF058 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.powder de deklaagpanelen die met pallet 2. voeten inpakken kiezen verpakking in container 3 hete u |
| Naam | Menigtebarrière Fenceing | Accessoires | Aanplakbord, Haken |
| Breedte | 10,8 m tot 2,5 m, enz. | Hoogte: | 00,9 m tot 1,5 m, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt poeder, Gegalvaniseerd | Kleur | Geel, Oranje, Zwart, Groen, Sliver, enz. |
| De Voeten van de wegbarrière | BridgeFeet, Buisvoeten, Plakvoeten, anderen | Sollicitatie | Het overleg toont, komt Activiteiten, Sportieve Gebeurtenissen, Wegveiligheid in opstand |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd |
Met twee aan elkaar gekoppelde scharnierpunten zorgt deze beveiligingsbarrière voor uitstekende stabiliteit.
Het vergrendelende scharniersysteem maakt de installatie snel en gemakkelijk, en de panelen zijn ontworpen met afneembare voeten die tijdens het stapelen en opslaan kunnen worden verwijderd.
|
Plaats
van
oorsprong
|
Hebei, China |
| Lange | 2.0m-2.5m of op maat |
| Hoogte | 1.0m-1.5m of op maat |
| Ruimtebuizen | 20mm.25mm.32mm.40mm.42mm.48mm O.D. |
| Verticale buizen | 14mm.16mm.20mm.25mm O.D. |
| Afgerond | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Grootte van het frame | 2.1*1.1m, 2.4*1.2m of als uw vereiste |
| Invullingspicket | 20mm.25mm.32mm.40mm.42mm.48mm O.D. |
| Afstand | 14mm.16mm.20mm.25mm O.D. |
| Voeten | 60 mm. 100 mm. 190 mm. 200 mm. |
| Frame | Afzonderlijke, platte, brugtype |
Tijdelijke beveiligingsbarricades moeten in de eerste plaats op en rond civiele projecten, werkplekken, evenementen en festivals worden geplaatst.
Hebei Giant Metal Technology Co., Ltd.belangrijkste bedrijfsonderzoek en -ontwikkeling, productie en verkoopDraadgordel, tijdelijk hek, buisjes hek, kettingheining hek, klim hekCrowd Barrier Fechten,Paleis omheining, tuin hek, boerderij hek, Gabion box,Onze producten worden voornamelijk gebruikt in residentiële, villa's, stadions, snelwegen, spoorwegen, gevangenissen, luchthavens, rivieren en andere velden.



