| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | 358 beveiligingshekwerk |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | 358 beveiligingshekwerk |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| draad | 4 mm | Opening | 76.2*12.7mm |
| Paneeltype | V netwerk het buigen | Materiaal | Laag koolstofstaaldraad |
| Frame -afwerking | Hete dip gegalvaniseerd | Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld |
| Na | 60x60x2.5mm | Gebruik | De wegomheining, veiligheidsomheining/anti beklimt omheining |
| Sollicitatie | Luchthaven; Gevangenis; Grenzen |
Autostrade / luchthaven 358 anti-klim veiligheids hek
Anti-klim veiligheids hekBeschrijving
"358 Veiligheids hek" genoemd op basis van de afmetingen 3"*1/2"*8", wat overeenkomt met ca.76.2mm*12.7mm*4mm ((Lengte*hoogte*draaddiameter) in meter. 358 beveiligingshekken zijn extreem moeilijk te doorbreken met de kleine maasopening die effectief vingerafstotend is,en uiterst moeilijk aan te vallen met conventionele handgereedschappen.
358 Veiligheids hek Specificatie
| Naam | Anti-klimheining / 358 hoge beveiligingsheining |
| Materiaal | IJzer, roestvrij staal, gegalvaniseerde draad, Galfan draad. |
| Oppervlaktebehandeling |
met
een
gewicht
van
niet
meer
dan
10
kg Elektrogalvaniseerde met polyesterpoedercoating (alle kleuren in RAL) |
| Verbindingsmethoden | IJzeren staaf, zeshoekige klem en schroeven. |
| Hoogte | 1000mm tot 6000mmpopulair: 2500mm,3000mm |
| Breedte | 1000mm tot 3000mmpopulair: 2200mm,2500mm |
| Dikte van de draad | 4mm tot 6mm, de meest populaire is 4mm ((BwG Gauge 8t#). |
| Grootte van het gat | 76.2 mm x 12.7 mm (3 inch x 0.5 inch) |
| Post | Vierkante postpopulaire: 6mm x 60mm, 80mm x 60mm |
| V-top | Inclusief hoek ijzer, prikkeldraad, razor prikkeldraad. |
| Verbindingsstuk | platte staaf, schroef, klem |
Specificaties van deSqaurePost
358 Veiligheids hekToepassing
Het wordt veel gebruikt in gevangenis hek, militaire installaties, luchthaven, beveiligings hek.....
358 Veiligheids hekKenmerken
1Anti-klim:
Meer
kleine
openingen,
geen
tenen
of
vingers.
2.
Anti-snijd:
Robuuste
draad
en
gelaste
verbindingen
maken
het
snijden
erg
moeilijk.
3-
Hoogsterkte:
De superieure lastechniek en de procescontrole zorgen voor een sterkere fusie tussen de draden
Waarom kiezen jullie ons?
Bied
een
gratis
voorraadmonster
aan
2.Vrij
ontwerp
aanbieden
3.Bevorderen
van
fabrieksinspectieverslag:ISO-9001
of
u
heeft
andere
certificeringen
nodig
die
wij
leveren
4.Kwaliteit
verzekeringscontract
aanbieden,
geld
terugbetalen
bij
slechte
kwaliteit
5.Offer
Trade
Assurance:Onze
ondersteunt
Trade
Assurance
️
Een
gratis
service
die
uw
bestellingen
beschermt
van
betaling
tot
levering.Onze
Trade
Assurance
Limit:
US
$
167,000
6.Aanvaardt
door
derden
uitgevoerd
productkwaliteitsonderzoek
Kwaliteitscontroleproces
1.
grondstof
testen
van
de
Zn/Ai
2.
Halffabricaten
testen
de
grootte
en
kwaliteit
3.
Finish
Product
̇s
Test
van
de
oppervlaktelijmkracht
(meestal
de
post-oppervlakte
test)
4Installatie
van
het
eindproduct
Verpakking
