| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Het hoge Veiligheid Schermen |
| Verpakking | 1.panel met pallet en post bulk2.panel en post al verpakking met pallet |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Het hoge Veiligheid Schermen |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | Pallet |
| Draaddiameter | 4,5 mm | Grootte van het gat | 75*12mm |
| Hoogte | 1m | Breedte | 2,5 m |
| Materiaal | De lage Draad van het Koolstofijzer | Sollicitatie | School, Gevangenis, Luchthaven |
| Kleur | Strook, groene zwarte, | voordeel | het anti beklimmen |
358 Clearvu Anti-Climbing Gevangenis hek Panelen Draadnet Hoog beveiligd hek
Beschrijving van schermen met hoge beveiliging
"358" komt van de afmetingen 3"*0,5"*8" gauges, wat overeenkomt met ca.76.2mm*12.7mm*4mm ((Lengte*hoogte*diameter) in metrische maten.
358 beveiligingshekken zijn extreem moeilijk te doorbreken, met de kleine maasopening die effectief vingerafdrukkend is, en extreem moeilijk aan te vallen met conventionele handgereedschappen.
Hoge beveiliging Specificaties
| Dikte van de draad | 3.0 mm,4.0 mm,5.0 mm |
| Grootte van het gat | 76.2*12,7 mm |
| Breedte | 2000 mm, 2200 mm, 2500 mm |
| Hoogte | 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm. |
| Hoogte van de paal | 1400mm, 1600mm, 2000mm, 23000mm, 2500mm |
| Posttype | vierkant hek post 60*60*2.0/2.5mm,80*80*2.5/3.0mm |
| Inrichting | Platte staaf, metalen clips. |
| Oppervlaktebehandeling | elektrisch gegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd, vervolgens poederbedekt,warm gegalvaniseerd |
Hoge beveiliging Toepassing
Het net is klein en kan klimmen in de grootste mate voorkomen. Het wordt voornamelijk gebruikt in militaire luchthaven beveiligingstroepen, gevangenissen, lichte rails, intercity treinen en andere belangrijke isolatie maatregelen.

Hoog beveiligd hek detail


Waarom kiezen jullie ons?
1Bied
een
gratis
voorraadmonster
aan.
2Bied
gratis
ontwerp
aan.
3.
Bied
fabrieksinspectieverslag:ISO-9001
of
u
heeft
andere
certificeringen
nodig
die
wij
leveren
4-
Aanbieden
van
een
kwaliteitsgarantiecontract,
terugbetaling
in
geval
van
slechte
kwaliteit
5.
Aanbieden
van
handelszekerheid:Onze
ondersteunt
handelszekerheid
Een
gratis
dienst
die
uw
bestellingen
beschermt
van
betaling
tot
levering.
6.
Accepteert
tests
van
de
kwaliteit
van
het
product
door
derden
Diensten
1: Productservice
Onze producten bieden een garantie van 10 jaar.
2: Productaanpassingsdiensten
We kunnen producten aanpassen volgens uw eisen, inclusief ontwerp en tekening.
3: After-sales service
Onze
after-sales
service
begint
onmiddellijk
na
de
ondertekening
van
het
contract.
1Het
maakt
niet
uit
FOB
of
CIF
de
prijs
term
is
dat
we
ons
best
zouden
doen
om
een
laagste
vrachtkosten
te
vinden
voor
de
referentie
van
klanten.
2De
derde
partij
inspectie
krijgt
altijd
echte
en
ware
gegevens
van
ons
en
we
zullen
productie
foto's
naar
klanten
te
sturen
als
er
geen
inspectie
van
de
derde
partij.
3We
doen
ons
best
om
de
klant
te
helpen
met
de
verzending
en
de
douane.
4Installatie-,
onderhouds-
en
reparatie-instructies
met
volledige
informatie.