| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | beveiligingshek |
| Verpakking | 1.panel met pallet en post bulk2.panel en post al verpakking met pallet |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | beveiligingshek |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel met pallet en post bulk2.panel en post al verpakking met pallet |
| Draaddiameter | 4.0mm, 4.5mm | Grootte van het gat | 75*12mm |
| Hoogte | 2,5 m | Pakket | Plastic Film + Pallet |
| Posttype | vierkante buis | Functie | Anti-snijdt en anti-Beklimt |
| Breedte | 2,0 m | Kleur | Grijs |
| Hoog licht | veiligheids schermende panelen |
Zuid-Afrika Clear View Fence PVC-gecoat anti-klimheining
Detail van anti-klimhek
"358" komt van de afmetingen 3"*0,5"*8" gauges, wat overeenkomt met ca.76.2mm*12.7mm*4mm ((Lengte*hoogte*diameter) in metrische maten.
358 beveiligingshekken zijn extreem moeilijk te doorbreken, met de kleine maasopening die effectief vingerafdrukkend is, en extreem moeilijk aan te vallen met conventionele handgereedschappen.
| Dikte van de draad | 3.0 mm,4.0 mm,5.0 mm |
| Grootte van het gat | 76.2*12,7 mm |
| Breedte | 2000 mm, 2200 mm, 2500 mm |
| Hoogte | 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm. |
| Hoogte van de paal | 1400mm, 1600mm, 2000mm, 23000mm, 2500mm |
| Posttype | vierkant hek post 60*60*2.0/2.5mm,80*80*2.5/3.0mm |
| Inrichting | Platte staaf, metalen clips. |
| Oppervlaktebehandeling | elektrisch gegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd, vervolgens poederbedekt,warm gegalvaniseerd |
| Kenmerken |
Anti-klimmen: meer kleine openingen, geen tenen of vingers. Anti-snijdend: robuuste draad en gelaste verbindingen maken het snijden door bouten- en draadsnijders zeer moeilijk. Hoge sterkte gelast op elk kruispunt. Duurzaam: met een bekleding van Galfan en een poedercoating van polymeer wordt een lange levensduur gewaarborgd. Netten omheining speciaal geconfigureerd om maximaal zicht te bieden, met name gebruikt voor nood- en elektronische detectiesystemen. |
| toepassing |
Bescherming
tegen
beklimming
en
veiligheidsonderzoek
van
de
bewakers
van
de
brug Beveiligingshekken van psychiatrische ziekenhuizen Beveiligingshekken van gevangenissen Fabrieksmachinebeschermers Beveiligingshekken voor loopbruggen Beveiligingshekken op luchthavens Verzorging van de haven Sluitingen voor elektrische onderstations Veiligheidshek voor gasleidingen Hoog beveiligde woonruimte en privé hek. |
Verpakking
1Er is een stuk plastic film dat voorkomt dat het eerste stuk van het paneel wordt vernietigd door een metalen pallet.
2Een
metalen
pallet
aan
elke
hoek
van
de
panelen
bevestigd,
waardoor
de
panelen
bij
elkaar
kunnen
blijven
en
niet
kunnen
bewegen.
3Metalen
pakkingen
beschermen
de
randen
van
de
panelen.
4De
houten
panelen
op
de
panelen
beschermen
het
laatste
paneel
tegen
andere
pallets.
Diensten
1: Productservice
Onze producten bieden een garantie van 10 jaar.
2: Productaanpassingsdiensten
We kunnen producten aanpassen volgens uw eisen, inclusief ontwerp en tekening.
3: After-sales service
Onze
after-sales
service
begint
onmiddellijk
na
de
ondertekening
van
het
contract.
1Het
maakt
niet
uit
FOB
of
CIF
de
prijs
term
is
dat
we
ons
best
zouden
doen
om
een
laagste
vrachtkosten
te
vinden
voor
de
referentie
van
klanten.
2De
derde
partij
inspectie
krijgt
altijd
echte
en
ware
gegevens
van
ons
en
we
zullen
productie
foto's
naar
klanten
te
sturen
als
er
geen
inspectie
van
de
derde
partij.
3We
doen
ons
best
om
de
klant
te
helpen
met
de
verzending
en
de
douane.
4Installatie-,
onderhouds-
en
reparatie-instructies
met
volledige
informatie.
