| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Staal Tubulaire omheining |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Staal Tubulaire omheining |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Framemateriaal | Metaal | Metaalsoort | Ijzer |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | Poedercoating |
| Gebruik | Garden hek, snelwegenhek, sporthek, boerenhek | Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd+PVC-gecoat |
| Kleur | Wit, zwart | Oppervlaktebehandeling: | Poeder dat na heet-Ondergedompelde gegalvaniseerde gelaste buis met een laag wordt bedekt |
| Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare |
Zwarte woning- en commerciële siermuur van bewerkte ijzeren metaal
Tubulair hek Een korte inleiding
De panelen worden vervaardigd met behulp van de sterkste rails van de industrie.
De vorm van de pieken in de hoogsterke rails voorkomt ratel ofverwijdering,en maken het mogelijk om rekken van 48" per 8 voet paneel - gelijk aan of groter dan elk vergelijkbaar hek product
Specificatie voor buisvormig hek
| De dikte van het hek | 00,8 mm,1.2 mm,1.5 mm,2.0 mm |
| Panelhoogte | 900mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm |
| Panellengte | 1200mm, 1500mm, 1800mm, 2100mm, 2400mm. |
| Opstand | 16*16mm, 19*19mm, 25*25mm |
| Spoorwegen | 32*32mm, 35*35mm, 40*40mm, 45*45mm |
| Post | 50*50mm,60*60mm,65*65mm |
Tubulaire
schermen Toepassing
Tubulaire schermen Kenmerken
Tubulaire schermenproces
1.Koop de grondstof buis--Zn/Ai coating test--snijden--sweis paneel--punching piket--poeder coating--laden
2. Post snijden - punch gat op de post - poeder coating - laden




