| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50 sets |
| Tijd om te bezorgen | 20-25days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Modelnummer | HB---001 |
| Verpakking | 1. verpakking in de pallet 2. bulk in de container |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | HB---001 |
| Certification | ISO9001:2008 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 20-25 dagen | Verpakking | Houten Pallet |
| Naam | de ontploffingsmuur van de hescobarrière | Materiaal | Q195, Q235 |
| Stofkleur | Bruin/groen | Draaddiameter | 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm |
| Maaswijdte | 76*76mm/75*150mm/100*100mm | Gat | Vierkant |
| Oppervlak | De gegalvaniseerde draad lasten/Galfan-gelaste de draad/de hete die onderdompeling na gelast wordt g | Maat | Mil 1B/1G tot Mil 10B/10G |
China
Fabriek
Warm
gedompeld
gegalvaniseerd
Blast
Wall
Militaire
zandmuur
Hesco
Barrier
Voor
leger
Hesco-barrières
BlastwallInleiding
HGMT militaire zandmuur hesco barrière, die is gemaakt van het gelaste stalen gaas en bekleed met niet-geweven geotextiel, kan worden gevuld met zand, aarde, cement, steen,dan als een verdedigingsmuur of bunker en veel gebruikt in het leger om de veiligheid te beschermen.
De overstromingsbarrière is gemaakt van opvouwbaar draadnet, geotextiel, veerdraad en andere toebehoren.Dit nieuwe type gabions kan worden gebruikt voor militaire vestingwerken, overstromingsbarrière, en semi-permanente dijk of barrière tegen handwapens.

Hesco-barrières
BlastwallSpecificaties
| De diameter van het mesdraad | 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, enz. |
| De diameter van het veerdraad | 3 mm, 4 mm, 5 man, 6 mm, enz. |
| Grootte van het mes | 50 x 50 mm, 50 x 100 mm,37.5*100mm,60*60mm,65*65mm,70*70mm,76*76mm, |
| 80 x 80 mm of op uw verzoek. | |
| Panelgrootte | 0.61*0.61m, 1*1m,1.2*1.2m,1.5 x 1,5 m,1.5*2m, 2*2m,2.21*2.13m of |
| Zoals u vroeg. | |
| Afmaken. | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| met een breedte van niet meer dan 50 mm | |
| Galfan gecoat na las | |
| Geweven | Polypropyleen, niet-geweven, voor zwaar gebruik |
| Verpakking | Verpakken met krimpfilm of in pallets |
| Typ van de eenheid |
Hoogte |
Breedte |
Lange |
Inwendige cellen |
| MIL 1 | 1.37 | 1.08 | 10 | 9 |
| MIL 2 | 0.61 | 0.61 | 1.22 | 2 |
| MIL 3 | 1.0 | 1.0 | 10 | 10 |
| MIL 4 | 1.0 | 1.5 | 6 | 6 |
| MIL 5 | 0.61 | 0.61 | 3.05 | 5 |
| MIL 6 | 1.68 | 0.61 | 3.05 | 5 |
| MIL 7 | 2.21 | 2.13 | 8.25 | 4 |
| MIL 8 | 1.37 | 1.22 | 10 | 9 |
| MIL 9 | 1.0 | 0.76 | 6.84 | 9 |
| MIL 10 | 2.13 | 1.52 | 7.60 | 5 |
1.smooth en netjes, gelijkmatig maaswerk, verbindingen stevig, de verbinding is stevig, corrosiebestendig, enz.
2. goedkoop, eenvoudig te installeren, de binnenplaats te versieren, ideaal voor groene hellingen.
3. een sterke weerstand tegen natuurlijke weersomstandigheden.
4.
zeer
goede
anti-stretch
vermogen.
Verpakking
1. Panel verpakking met pallet (staal pallet of houten pallet)
2. bulk in de container