| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 15-18days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2001 |
| Modelnummer | GF080 |
| Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF080 |
| Certification | ISO9001:2001 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Levertijd | 15-18 dagen | Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Naam | Palissadeomheining | Breedte | 2750 mm per baai of als uw vereiste |
| Hoogte | 1200 mm tot 3600 mm | bleke soort | D-type, W-type of hoekstaaltype |
| Hoofdtype | Puntig, Drievoudig puntig, Rouned, Rouned en gekerfd, Flat, ster | Bleke dikte | 1,5 mm-/3,0 mm |
| Hoekspoor | 50x50*5mm, 40*40*4mm, | RSJ-post | 100*55*3.5mm |
| vissenplaat | 150*30*7mm | Oppervlaktebehandeling | Verzinkt en gepoedercoat. |
Professionele ontwerp Duurzaam nieuwkomer tuin hek
Productbeschrijving
Gebruik van palissade omheining als decoratie of bescherming voor verschillende faciliteiten in de industrie, landbouw, infrastructuur, vervoer, enz.
Er zijn "D" en "W" gebaseerd op de verschillende toppen.
'D'
sectie
Palisade
Het
"D"-gedeelte
verwijst
naar
de
vorm
van
het
verticale
bleke
profiel,
dat
het
meest
geschikt
is
voor
plaatsen
waar
een
grens
met
een
afschrikwekkend
uiterlijk
en
een
algemene
beschadigingsbestendigheid
nodig
is.
"W"
sectie
Palisade
Het
profiel
van
de
'W'
sectie
geeft
extra
bescherming
over
de
'D'
sectie
aan
de
bleke
bevestiging
op
de
aanval
gezicht
van
het
hek
Palisade schermen Specificaties
| hoogte van het hekpaneel | 1m-5m |
| breedte van het hekpaneel | 2m-3m |
| lichte lengte | 1m-5m |
| lichte breedte | W-pale:62mm,72mm;D-pale:65mm;hoekstaal:40x40mmx3mm |
| lichte dikte | 10,5-4,0 mm |
| bovenste punt | drie drievoudig punt, enkel punt, rond punt ETC |
| hoekspoor | 50mm x 50mm, 63mm x 63mm, |
| dikte van de hoekspoor | 4 mm-6 mm |
| Ik straal naar de post. | 100 mmx55 mmxhoogte:1.5m-6m,150mmx75mmxhoogte:3m-6m |
| C-post | 125 mmx65 mmxhoogte:2.5m-3.5m |
| vierkante paal | 70x70mmx3mm,80x80mmx3mm |
UK
BS1722
Standaard
alle
2
rails
palisade
hekken
buizen
van
2,75m
omvat:



