| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Gevangenis hek |
| Verpakking | 1.panel met pallet en post bulk2.panel en post al verpakking met pallet |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Gevangenis hek |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel met pallet en post bulk2.panel en post al verpakking met pallet |
| Draaddiameter | 3,0 mm | Grootte van het gat | 75*12mm |
| Materiaal | De lage Draad van het Koolstofijzer | Frame -afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Zwart | Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Vriendschappelijke Eco, Waterdicht, Knaagdierbewijs, Verrottingsbewijs |
| Sollicitatie | gevangenis | Hoog | 2,5 m |
| Breedte | 2,0 m |
Hoge beveiliging in schermen
Onze 358 veiligheids hek is perfect als een beveiligd hek systeem vanwege de exclusieve dikte, anti-snijmateriaal en het frame is zeer sterk bestand en moeilijk te verwijderen.Met onze uitstekende anti-klim hek voorraad, kunnen klanten genieten van de grootste ontspanning en gewaarborgde bescherming van binnen uw eigen.
Hoge beveiliging Specificaties
| Dikte van de draad | 3.0 mm |
| Grootte van het gat | 75*12 mm |
| Breedte | 2500 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Hoogte van de paal | 3000 mm |
| Posttype | vierkant hek post 60*60*2.0/2.5mm,80*80*2.5/3.0mm |
| Inrichting | Platte staaf, metalen clips. |
| Oppervlaktebehandeling | elektrisch gegalvaniseerd/warm gegalvaniseerd, vervolgens poederbedekt,warm gegalvaniseerd |
Toepassing van schermen van hoge beveiliging
Het net is klein en kan klimmen in de grootste mate voorkomen. Het wordt voornamelijk gebruikt in militaire luchthaven beveiligingstroepen, gevangenissen, lichte rails, intercity treinen en andere belangrijke isolatie maatregelen.
Hoog beveiligd hek detail
358 Hoge beveiliging hekpakket
Voor
panelen:
in
staal-
of
houten
pallets
en
vervolgens
in
kartonnen
platen
en
in
plastic
folie
verpakt
Voor
verzending
per
post:
in
pallets
van
staal
of
hout
en
vervolgens
in
kartonnen
platen
en
in
kunststoffolie
verpakt
Voor
accessoires:
met
kartonnen
doos