| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 15-18days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2001 |
| Modelnummer | GF080 |
| Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF080 |
| Certification | ISO9001:2001 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meters per maand |
| Levertijd | 15-18 dagen | Verpakking | 1. panelen die met pallet postmassa in container 2. paneel met post inpakken al massa in container 3 |
| Naam | Palissadeomheining | Materiaal | Metaal |
| Sectie | w | Dikte | 2.5/3.0/3.5 mm |
| Standaardpcs | 17 -stcs | Breedte | 2.75m |
| Kleur | Zwarte kleur | Oppervlak | poedercoating na gegalvaniseerd |
| Posttype | H-post |
D Afdeling Palisade hekken 1,5 m Vierkante Post Veiligheid Staal hek
Gelast veiligheidsraaf van staalEen korte inleiding
Productbeschrijving
Gebruik van palissade omheining als decoratie of bescherming voor verschillende faciliteiten in de industrie, landbouw, infrastructuur, vervoer, enz.
Er zijn "D" en "W" gebaseerd op de verschillende toppen.
'D'
sectie
Palisade
Het
"D"-gedeelte
verwijst
naar
de
vorm
van
het
verticale
bleke
profiel,
dat
het
meest
geschikt
is
voor
plaatsen
waar
een
grens
met
een
afschrikwekkend
uiterlijk
en
een
algemene
beschadigingsbestendigheid
nodig
is.
"W"
sectie
Palisade
Het
profiel
van
de
'W'
sectie
geeft
extra
bescherming
over
de
'D'
sectie
aan
de
bleke
bevestiging
op
de
aanval
gezicht
van
het
hek
Palisade schermen Specificaties
| hoogte van het hekpaneel | 1.5m |
| breedte van het hekpaneel | 2750 mm |
| lichte lengte | 1.5m |
| lichte breedte | D bleek: 65 mm |
| lichte dikte | 2.0 mm |
| bovenste punt | enkelvoudig punt |
| hoekspoor | 50mm x 50mm, 63mm x 63mm, |
| dikte van de hoekspoor | 4 mm-6 mm |
| Ik straal naar de post. | 100 mmx55 mmxhoogte:1.5m-6m,150mmx75mmxhoogte:3m-6m |
| C-post | 125 mmx65 mmxhoogte:2.5m-3.5m |
| vierkante paal | 70x70mmx3mm,80x80mmx3mm |
"D"
| Breedte (mm) | Dikte ((mm) | Oppervlaktebehandeling | Kop | Hoogte ((mm) |
| 70 |
2.0 2.5 3.0 |
met een breedte van niet meer dan 50 mm Polyesterpoeder gecoat, warm gegalvaniseerd |
Eén punt Drie punten. |
1200 |
| 1500 | ||||
| 1800 | ||||
| 2000 | ||||
| 2100 | ||||
| 2400 | ||||
| 2700 | ||||
|
3000 |
UK BS1722 Standaard alle 2 rails palisade hekken buizen van 2,75m omvat:
Waarom kiezen jullie ons?
1Bied
een
gratis
voorraadmonster
aan.
2.Vrij
ontwerp
aanbieden
3.Bevorderen
van
fabrieksinspectieverslag:ISO-9001
of
u
heeft
andere
certificeringen
nodig
die
wij
leveren
4.Kwaliteit
verzekeringscontract
aanbieden,
geld
terugbetalen
bij
slechte
kwaliteit
5.Offer
Trade
Assurance:Onze
ondersteunt
Trade
Assurance
️
Een
gratis
service
die
uw
bestellingen
beschermt
van
betaling
tot
levering.Onze
Trade
Assurance
Limit:
US
$
167,000
6.Aanvaardt
door
derden
uitgevoerd
productkwaliteitsonderzoek

Onze diensten
1.20
uur
online
service
2.Productexperts
die
u
vrij
kunnen
voorzien
van
het
product
maatwerk
3Gratis
ontwerp
en
tekeningen
voor
u.
4.Installatiegids
van
het
product
5.Oplossing
van
problemen
met
de
verzending
van
producten
Productshow