| Prijs | Negotiable |
| MOQ | Negotiable |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Graad | Klasse 1 |
| Neopreenmateriaal | 100% CR |
| Graad | Graad 2 |
| Neopreenmateriaal | 50% CR+50% SBR |
| Graad | Graad 3 |
| Neopreenmateriaal | 30% CR+70% SBR |
| Graad | Graad 4 |
| Neopreenmateriaal | 15% CR+85% SBR |
| Graad | Graad 5 |
| Neopreenmateriaal | 100% SBR |
| Gelamineerde stoffen | Bijna alle soorten stoffen, zoals polyester, nylon, lycra, spandex, enz. |
| Grootte | 50" x 80" |
| Grootte | 51"*130" |
| Grootte | 51"*130" |
| Grootte | 51"*130" |
| Grootte | 51"*130" |
| Dikte | 1 mm tot 50 mm |
| Neopreenkleur | Zwart |
| Neopreenkleur | Zwart, waterwit, beige. |
| Kleur van de stof | Volgens de klant'required kleur of onze voorraad kleuren |
| Toepassing |
Duik-
en
surfpakken,
watersporten,
visserslaarzen,
computertassen, Lunchtassen en sport- en geavanceerde medische beschermingsmiddelen, orthopedisch product, Armen, tubes, dekens, steunstukken, kleding, schoenen, bikini, broek, sport beha, handschoenen, Sokken, hoeden, maskers... etc. En al je geïllustreerde producten. |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, niet giftig, duurzaam, waterdicht, rekbaar, zacht, warmtehoudend |
| Drukwerk | Warmteoverdracht, sublimatie, digitaal, zijde-scherm enz. |



