| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 300sheets |
| Tijd om te bezorgen | 10 Days |
| Merk | HuiXinFa |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakkingsdetails | Verpakt, gewalst |
| Betalingsvoorwaarden | T/t (30% storting, 70% vóór verzending) |
| Leveringscapaciteit | 5.0000 vellen per maand |
| Price | Negotiation | Plaats van herkomst | China |
| Brand Name | HuiXinFa | Minimale bestelhoeveelheid | 300 vellen |
| Verpakkingsdetails | Verpakt, gewalst | Levertijd | 10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden | T/t (30% storting, 70% vóór verzending) | Leveringscapaciteit | 5.0000 vellen per maand |
| Productnaam | Neopreenfoomrubberplaten | Dikte | 1 mm-20 mm |
| Maat | aangepast | Neoprene Sponge color | Zwart of romig wit/beige |
| Sollicitatie | Wegwerpbaar, milieuvriendelijk | Functie | Schokbestendig, warmte-isolerend |
| Laminerende weefsels | polyesterdrukwerk | Oppervlak | Glanzend of patroonvol |
SBR 1 - 10 mm Kleurrijk Hittebestendig Commercieel Neopreen Rubber Plaat Stof











Instructie
Vorm
Rechthoekig
of
vierkant,
dun,
helder
beeld,
antislip
en
schokbestendig,
transparant
Gebruik
Promotioneel,
computeraccessoire,
cadeau,
decoratie
Levertijd
Ongeveer
13
dagen
OEM-service
Aangeboden.
(kan
elk
van
uw
LOGO
erop
printen)
Sample
tijd
Tussen
3-5
dagen
MOQ
1000
stuks
Veiligheid
SGS.ROHS,
REACH-certificering.
allemaal
milieuvriendelijk
Technologie
Zeefdruk
of
sublimatie
of
warmteprinten
Merknaam
Skypro
Verpakkingswijze
poly
zak,
PP
zak
of
eco
PP
zak,
opp
gekleurde
kaart,
poly
zak,
papieren
doos,
transparante
kubusdoos
of
transparante
ronde
doos
Productkenmerk
Modieus,
duurzaam,
hittebestendig,
verouderingsbestendig.
Specificatie
| Productnaam | Neopreen Stof |
| Samenstelling | SBR, SCR, CR |
| Gelaagde Stof | nylon/poly/katoen gebreide stof, jersey, fleece, fluweel, OK stof etc. |
| Neopreen Plaat Afmeting |
135 cm breedte * 340 cm lengte standaard 51''*130'', 51''*133'', 55''*133'', 51''*86'' |
| Neopreen Kleur | beige wit, zwart |
| Kleuren voor Gelaagde Stof | elke kleur volgens Pantone Kaart |
| Neopreen Dikte | 1 mm tot 40 mm |
| Toepassing | zwempak, duikpak, kleding, handschoen, tassen, kniebeschermer, slanke riem, sport, medische ondersteuning etc. |
Voordelen:
Specificatie
| Lamineer Stof | Polyester, Nylon, Jersey, Jerry, Terry, OK/T, OK stof, mutispandex, gemerceriseerde stof etc. |
| Structuur | 2 of 3 lagen of 1 laag neopreen ook verkrijgbaar |
| Dikte | 1-20 mm |
| Afmeting (Breedte x Lengte) | 130 cm x 330 cm (51 x 130") of naar wens |
| Patroon | Gedrukt, Geperforeerd, Reliëf |
| Kleur | Elke kleur, Stofkleur |
| Printen | Warmteoverdracht Printen & Sublimatie Printen, Digitale Printen, Zeefdrukken, etc. |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, Niet-toxisch, Duurzaam, Waterdicht, Super-Stretch, Warmtebehoudend, Zacht, Schokbestendig, antistatisch, luchtdicht, Delicaat handvat etc. |
| Toepassingen |
Wetsuit, Droogpak, Surfpak, Vispak, Duikpak, Duiklaarzen, Handschoenen, Sokken, Beschermende Kleding, Blikhouder, Flessentassen, Laptoptassen, Koffer, sportveiligheid (Kniebanden, Taillebanden, nekbescherming, polssteun, enkelsteun etc.) Fitnessproducten, neopreen geschenken, Visbroeken, Schoenmateriaal etc.. |
V: Bent u een fabrikant?
ja, wij zijn een fabrikant die is goedgekeurd door BSCI audit. Gevestigd in de provincie Dongguan.
V: Accepteert u OEM&ODM?
Ja, OEM&ODM-bestellingen zijn oké voor ons, we kunnen produceren op basis van uw ontwerp. Vertel ons uw vereisten, we geven u de beste prijs en service.
V: Hoe zit het met de levertijd?
Meestal 10-15 dagen na het plaatsen van uw bestelling, afhankelijk van uw bestelhoeveelheid.
V: Wat is uw geaccepteerde betaalmethode?
50% aanbetaling en het saldo tegen kopie van B/L.



