| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 300 sheets |
| Tijd om te bezorgen | 10 Work Days |
| Merk | HuiXinFa |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakkingsdetails | Verpakt, gewalst |
| Betalingsvoorwaarden | T/t (30% storting, 70% vóór verzending) |
| Leveringscapaciteit | 50, 000 blad per maand |
| Brand Name | HuiXinFa | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 300 bladen | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/t (30% storting, 70% vóór verzending) | Leveringscapaciteit | 50, 000 blad per maand |
| Levertijd | 10 werkdagen | Verpakkingsdetails | Verpakt, gewalst |
| Productnaam | Rubberplaat CR EPDM Butyl Natuurlijk Neopreen Rubberplaat | functie | Waterdicht, antioxidant, zwavelbestand. |
| Sollicitatie | Wetsuit, drysuit of andere kleding | Laminatstof | Polyester, nylon, spandex, jersey, ok stof, lus of welke. |
| Neopreen kleur | Zwart, beige, puur wit, op maat. | Lijm | Normale lijm, tolueenbestendige lijm |
| Naam van het artikel | 1-50 mm dikke rubberplaat CR EPDM Butyl natuurlijk neopreen rubberplaat |
| Kleur | Zwart, helder water. |
| Breedte | Zwart: 135 cm; Helder water: 140 cm |
| Dikte | 1mm-20mm, op maat. |
| Gebruik | Om wat tassen te maken, sportkleding, duikpakken. |
| andere | Vervaardiging van neopreenproducten |
Voordelen:
1) Een breed assortiment producten:
Weefsel: Pongee/taffeta weefsel, chiffon weefsel, nylon taffeta weefsel, oxford weefsel
Gebreide stof: 30D/50D/75D/100D
Vlies Stoffen: poolvlies, shu-velvet, sherpa-vlies, geborsteld vlies, kunststof van bont, enz.
Warp gebreid weefsel: 15D/20D/30D tricot, mesh weefsel, luchtlaag weefsel, suede weefsel, enz.
Gelijmd of gelamineerd weefsel: lijmbinding, sponsvlambinding
Met membraan beklede stoffen: TPU-coating, PA-coating, PU-coating, pvc-coating, TPE-coating, TPE-coating, Teflon-coating, enz.
2) SGS-testrapport, ROHS, Oeko-Tex, ISO 9001 enz.
3) Strikt kwaliteitscontrole vóór verzending
4) OEM&ODM diensten absoluut welkom
5) Uw feedback kan worden beantwoord binnen 12 uur, en 24 uur online serive
Verpakking en vervoer:
| Verpakkingswijze | Verpakt in rollen of platte vellen,50-100 kg/roll of op specifieke wensen van klanten |
| Verpakkingsmateriaal | Inwendige PE-film+buitenste Geweven plastic zakken als standaard, indien nodig op pallets geplaatst voor extra versterking |
| Vervoersmerken | Neutrale verpakking met afdrukken. |
| Leveringstermijn | 15 dagen na ontvangst van het PO en de aanbetaling |
| Vracht | Zee ((FCL & LCL) of luchtvracht |
| Speciale maat | We bieden snijdiensten voor speciale maten. |
| Laminatie | Wij leveren extra laminaat met PSA, textiel of andere materialen. |