| Prijs | inquiry |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 working days |
| Merk | Yokogawa |
| Plaats van oorsprong | Singapore |
| Certification | CO |
| Modelnummer | SAI143-S33 |
| Verpakking | Oorspronkelijk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Yokogawa | Modelnummer | SAI143-S33 |
| Certification | CO | Plaats van oorsprong | Singapore |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | inquiry |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | Oorspronkelijk |
| Productmodel | SAI143-S33 | Voorwaarde | In voorraad |
| Kwaliteit | Nieuw en origineel | Markt | Wereldmarkt |
| Materiaal | Oorspronkelijk | Levertyd | In voorraad |
| Verzendingsvoorwaarden | UPS / DHL / TNT / EMS / Fedex | Bruto gewicht | 2 kg |
| Verpakkingsmaat | 6" x 4" x 2" (15 cm x 10 cm x 5 cm) |
SAI143-S33Yo-ko-gawa.Analog Input I/O-module (voor FIO) Veiligheidscontrole-eenheid en veiligheidsknooppunt
Aanvullende
informatie:
Deze GS beschrijft de hardware-specificaties van de analoge I/O-modules die kunnen worden gemonteerd op de veiligheidsknooppunt-eenheid en de veiligheidsbesturingseenheid.
| Kenmerken | |||
| Model | SAI143-S33 | Analoog Input Module ((Current output)) | 4-20 mA, 16 kanalen, module-isolatie |
| Inputimpedantie tijdens Power-OFF | Minimaal 500 kΩ | ||
| Nominale nauwkeurigheid |
SAI143-S: ±16 μA (invoerbereik 1 tot en met 23 mA) SAI143-H: ±16 μA (invoerbereik 0,05 tot 23 mA) |
||
| Externe verbinding |
Beperking van de drukklem MIL-kabel Speciale signaalkabel |
||
| Maximaal stroomverbruik |
5 V-systeem: 320 mA, 24 V systeem: 550 mA |
||
| 2/4-draadinstelling |
Individuele kanaalinstelling Veranderd door het instellen van pinnen |
||
Beschrijving:
Stroominvoermodule: Deze module stuurt 4 tot 20 mA signalen uit het veld.
Productgegevens:
| Merknaam | Yo-ko-gawa. |
| Model | SAI143-S33 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bruto gewicht/verzendgewicht | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Land van oorsprong/land van oorsprong | Verenigde Staten van Amerika |
| Levertyd | In voorraad |
| Zeehaven | Xiamen |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | Onderzoek |
| Kleur | Afhankelijk van het product |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 5-8 werkdagen |
| Koerierspartners |
DHL,
UPS,
TNT,
FedEx
en
EMS |
Datasheet Link:Yokogawa SAI143-S33.pdf



