| Prijs | $3000 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/010-140 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/010-140 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $3000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Productnaam | M10 x 1 nauwkeurige metingen voor toepassingen op turbomachinerie | Productmodel | PR6423/010-140 |
| Kleur | zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting ((L*W*H) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/010-140 EPROM10 x 1Precieze metingen voor toepassingen op turbomachinerie
Beschrijving:
De EPRO PR6423/010-140-CN CON021 Eddy Current Sensor is een geavanceerde oplossing voor nauwkeurige metingen in industriële automatiseringssystemen.het waarborgen van betrouwbare monitoring en controle in ruwe omstandigheden.
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/010-140 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $ 3000. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken | |
| Meetbereik | 2 mm, max. 4 mm |
| De diameter van de sensorkop | 8 mm |
| Frequentiebereik | 0... 20 kHz (-3 dB) |
| Werktemperatuur | ¥35...+180 °C |
| Uitgebreide afmetingen tot 4 mm beschikbaar per omvormerconfiguratie | |
| Andere filamenten en lichaamslengten | |
| Kabellengte selectief 4...10 m | |
| ATEX-gecertificeerd | |
| In nieuwe projecten: EZ1080+EZ1000 | |
| Het is ontworpen voor aansluiting op EZ1000, CON011, CON031, CON041 omvormers of rechtstreeks op modules van de AMS3000-serie | |
| Sinds 2020 zijn ze vervangen door sensoren van de serie EZ1000 | |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf