| Prijs | $3500 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | GE |
| Plaats van oorsprong | VS |
| Certification | CO |
| Modelnummer | IS200EPSDG1A |
| Verpakking | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks |
| Brand Name | GE | Modelnummer | IS200EPSDG1A |
| Certification | CO | Plaats van oorsprong | VS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1pc | Price | $3500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks |
| Leveringstermijn | 5-8 werkdagen | Verpakking | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Model | IS200EPSDG1A | Voorwaarde | nieuw |
| Bruto gewicht/verzendgewicht | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1 kg | Verpakkingsmaat | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Land van oorsprong/land van oorsprong | Verenigde Staten van Amerika | Voortgangstijd | 5-8 werkdagen |
| Zeehaven | Xiamen | Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | Onderzoek | Kleur | Afhankelijk van het materiaal |
| Garantie | 12 maanden | Koerierspartners | DHL, UPS, TNT, FedEx en EMS |
IS200EPSDG1A GE Relay Output Terminal Board
Productgegevens:
| Merknaam | GE |
| Model | IS200EPSDG1A |
| Catalogus | IS200 Merk VI |
| Oorsprong | Verenigde Staten van Amerika |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $ 3500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken |
| Serie: EX2100e |
| Productsoort: Exciter Regulator Power Supply Daughterboard |
| Aantal zenders: 12 |
| Invoerbereik: 4-20 mA |
| Technologie: op het oppervlak gemonteerd |
| Voltagebereik voor gemeenschappelijke modus: ±5 V |
| Maximale loodweerstand: 15Ω |
| Analoge uitgangsstroom: 0-20 mA |
Beschrijving:
De IS200EPSDG1A is een onderdeel dat GE heeft gemaakt voor de Mark VI-serie.die in productie is sinds het eerste Mark I-systeem in de jaren zestig werd verkocht.
The Mark VI is the fifth commercially released system in the Speedtronic series and is built with a PC-based operator interface that uses a Windows platform and comes pre-installed with proprietary software designed for managing heavy-duty turbine systems, zoals de GE Control System Toolbox en CIMPLICITY.
EPSDG2 transformeert de DC-verbindingsbusspanning naar de spanningen die nodig zijn voor de controle van de EX2100e-regelaar.
In redundante systemen wordt één EPSDG2 geïnstalleerd in ERBP (M1) en een andere in de IS200ERRBH_A Exciter Regulator Redundant Backplane (ERRB, M2/C).,Het bevat ook een zekering tussen de stroombron van de regulator (DC-verbinding) en de buck-regulator.



