| Prijs | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| MOQ | 1Unit |
| Tijd om te bezorgen | 40 Days after advance payment |
| Merk | TW-TECHWAY |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | SCE400G |
| Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Brand Name | TW-TECHWAY | Modelnummer | SCE400G |
| Certification | CE | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 40 dagen na vooruitbetaling | Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| stalen pijp | Q345B Staal met hoge sterkte | Nominale belasting | 4000 kg |
| Nominale snelheid | 0-30m/min | Max. Installatie Hoogte | 325M |
| Max. Passagier nr. | 18 | Behandeling | Thermisch verzinken + schilderen |
| Wandpaneel | Geperforeerd aluminium paneel |
Heet gegalvaniseerd SCE400G bouwpersoneel Bouwhijstoestel Lift tandheugeltype voor hoge gebouwen
SCE400G Bouwlift voor bouwpersoneelFuncties:
1.
De
lasstructuur
is
uitgerust
met
een
speciale
kleminrichting,
die
de
nauwkeurigheid
en
stabiliteit
van
het
lasproces
garandeert
en
een
solide
basis
legt
voor
de
stabiele
werking
van
de
apparatuur.
De
gelaste
kooi
is
volledig
thermisch
verzinkt
en
vervolgens
geverfd,
waardoor
de
roestbestendigheid
effectief
wordt
verbeterd
en
de
algehele
esthetiek
wordt
verbeterd.
2.
De
materialen
van
de
kooi
en
de
deur
kunnen
flexibel
worden
geselecteerd
op
basis
van
de
werkelijke
behoeften,
waaronder
gegoten
aluminium
platen,
geperforeerde
platen,
aluminium
platen
met
patroon,
enz.,
om
aan
verschillende
gebruiksscenario's
te
voldoen.
3.
Het
standaardformaat
is
650×650×1508,
met
optionele
diktes
van
4,5/6,3/8/10.
Het
mastoppervlak
kan
worden
verwerkt
door
middel
van
spuitverf
of
thermisch
verzinken,
en
het
rek
is
geverfd
om
duurzaamheid
te
garanderen.
4.De
standaardconfiguratie
is
een
enkele
deur
met
dubbele
opening;
Optionele
configuraties
omvatten
enkele
deur
+
klapdeur,
enkele
deur
+
dubbele
zijdeuren,
die
kunnen
worden
aangepast
aan
de
behoeften
van
de
klant.
5.
De
kabelgeleidingsapparaten
omvatten
kabelmanden,
glijdende
contactlijnen,
kabelwagens,
enz.,
die
flexibel
kunnen
worden
afgestemd
op
de
werkelijke
bedieningsbehoeften.
6.
Het
heeft
de
voordelen
van
energiebesparing,
kleine
startstroom,
instelbare
snelheid,
frequentieomzettingscontrole,
soepel
remmen
en
lage
mechanische
slijtage,
waardoor
de
operationele
kosten
effectief
worden
verlaagd.
SCE400G Bouwlift voor bouwpersoneelSpecificaties:
| Model | SCE40G |
| Laadvermogen | 4000KG |
| Nominale snelheid | 0-30m/min |
| Motor en versnellingsbak | 2x3x15kw |
| Omvormer | 2x45kw |
| Grootte mastsectie | 650*200*1508mm |
| Grootte van de kooi | 3,0×5,0×3,0m |
| Veiligheidsapparaat | SAJ60-2.0 |
| Thermisch verzinkte onderdelen | Mastsectie/trolley |
| Optioneel |
1. Dubbele mastsecties met grote kooi en laadvermogen 2. Automatisch landingssysteem 3. Hoogefficiënte motoren en reductoren afschuinen |
Competitiepunten voor SCE400G Bouwlift voor bouwpersoneel
1. Gebruik Q345B staal; werk samen met China drie grote staalfabrieken, de kwaliteit is meer gegarandeerd;
Geoptimaliseerd structureel ontwerp, met een redelijke lichtgewichtbehandeling, de algehele structuurkracht is
redelijker; Het ANSYS-eindige-elementenmodel werd gebruikt om de structurele sterkte te berekenen en de veiligheidsfactor was meer dan tweemaal zo groot.
2. PLC-besturing: het circuit is eenvoudiger, gerealiseerde monitoring, de hardware en het circuit veranderen klein voor en na de upgrade van de productbesturing, gemakkelijk te onderhouden; het elektronische besturingsontwerp is redelijker, de belangrijkste besturingsonderdelen gebruiken Schneider elektrische matching, om ervoor te zorgen
veilige en effectieve werking.
Veelgestelde vragen
Q1. Hoe verder te gaan met een bestelling?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren wij op basis van uw vereisten of onze suggesties. Ten derde bevestigt de klant de specificaties en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen wij de productie.
Vraag 2. Mag ik mijn logo op een led-lichtproduct afdrukken?
EEN: Ja. Informeer ons formeel vóór onze productie.
Vraag 3: Biedt u garantie op de producten?
A: Ja, we bieden 12 maanden garantie op onze hele unitproducten.
SCE400G Bouwlift voor bouwpersoneelCaseshow:



