| Prijs | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| MOQ | 1Unit |
| Tijd om te bezorgen | 60 Days after advance payment |
| Merk | TW-TECHWAY |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | SC200-200 |
| Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Brand Name | TW-TECHWAY | Modelnummer | SC200-200 |
| Certification | CE | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 60 dagen na vooruitbetaling | Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| stalen pijp | Q345B Staal met hoge sterkte | Nominale belasting | 2000 kg |
| Nominale snelheid | 0-63 m/min | Max. Installatie Hoogte | 300m |
| Max. Passagier nr. | 30 | Behandeling | Thermisch verzinken + schilderen |
| Wandpaneel | Geperforeerd aluminium paneel |
SC200 -200 Dubbele kooien middellange snelheid met rek en pinion Building Hoist/ 2000kgs Belasting met Inverter en warm gegalvaniseerd
Kenmerken:
1De
bouwhef
heeft
een
laadvermogen
van
2000
kg,
waarmee
het
materiaal
en
het
personeel
dat
nodig
is
voor
de
dagelijkse
bouwwerkzaamheden
efficiënt
kan
worden
opgeheven.
2Het
is
voorzien
van
een
omvormer,
met
een
hefsnelheid
van
0
tot
63
m/min.Dit
geavanceerde
besturingssysteem
zorgt
niet
alleen
voor
een
stabiele
werking,
maar
verbetert
ook
de
werkingsdoeltreffendheid
van
zowel
het
transport
van
materialen
als
het
personeel
op
de
bouwplaats.
3De
mastafdelingen,
de
bindingsonderdelen,
de
hefkooi,
het
fundament
en
alle
onderdelen
worden
volledig
gegalvaniseerd.die
hun
corrosiebestendigheid
en
levensduur
in
ruwe
bouwomgevingen
aanzienlijk
verbetert.
4De
hefmachine
is
uitgerust
met
een
volledige
reeks
veiligheidsinrichtingen,
die
een
volledig
beschermingssysteem
vormen
om
de
veiligheid
van
personeel
en
apparatuur
tijdens
het
tillen
volledig
te
garanderen.
5De
aanbevolen
binnen
afmetingen
van
de
hefkooi
(lengte
×
breedte
×
hoogte)
zijn
als
volgt
(in
meter):
2,5
×
1,3
×
2.5;
3,0
×
1,3
×
2.5;
3,2
×
1,5
×
2.5;
3,6
×
1,5
×
2.5;
3,8
×
1,5
×
2.5;
4,0
×
1,5
×
2.5;
4,2
×
1,5
×
2.5Naast
de
standaard
specificaties
kan
de
kooi
dimensie
ook
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
eisen
van
klanten
en
speciale
bouwprojecten.
6.
De
verf
kleur
van
de
hefkooi
kan
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
behoeften
van
de
klant.die
helder
en
gemakkelijk
te
herkennen
zijn
op
de
bouwplaats.
7We
leveren
klanten
gratis
draagbare
onderdelen,
en
de
hefmachine
wordt
ook
geleverd
met
een
garantie
van
een
jaar,
wat
helpt
de
onderhoudskosten
van
klanten
te
verminderen
en
zorgt
voor
zorgloos
gebruik.
Specificaties:
| Model | SC200-200 |
| Laadcapaciteit | 2000 kg |
| Nominale snelheid | 0-63 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2x3x11kw |
| Inverter | 2x75 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2x1.5x2.1m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ50-1.4 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegengewicht | - Nee. |
Voorbeeld van de zaak:




