| Prijs | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| MOQ | 1Unit |
| Tijd om te bezorgen | 60 Days after advance payment |
| Merk | TW-TECHWAY |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | SC300 |
| Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Brand Name | TW-TECHWAY | Modelnummer | SC300 |
| Certification | CE | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 60 dagen na vooruitbetaling | Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| stalen pijp | Q345B Staal met hoge sterkte | Nominale belasting | 2700 kg |
| Nominale snelheid | 0-63 m/min | Max. Installatie Hoogte | 300m |
| Max. Passagier nr. | 30 | Behandeling | Thermisch verzinken + schilderen |
| Wandpaneel | Geperforeerd aluminium paneel |
SC270 Eenvoudige kooi middelsnelheid passagiershef/ met rack en pinion gebouwhef/ 3000 kg Belasting met inverter
Kenmerken:
1Laadcapaciteit:
De
bouwhef
is
ontworpen
met
een
stabiele
en
betrouwbare
laadcapaciteit
van
3000
kg,
die
zorgvuldig
is
gekalibreerd
om
te
voldoen
aan
de
dagelijkse
hefbehoeften
van
bouwlocaties.Het
kan
bouwmaterialen
efficiënt
vervoeren.,
uitrusting
en
bouwpersoneel,
zodat
een
soepele
en
veilige
werking
tijdens
het
bouwproces
kan
worden
gewaarborgd
en
een
sterke
steun
kan
worden
verleend
voor
de
voortgang
van
het
project.
2.
Liftingssnelheid
en
besturingssysteem:
De
hefsnelheid
van
de
hefmachine
varieert
van
0
tot
63
meter
per
minuut
en
het
heeft
een
geavanceerd
omvormerbesturingstype.Dit
omvormerbesturingssysteem
maakt
het
mogelijk
om
de
snelheid
stapsgewijs
te
regelen,
waardoor
het
hefproces
stabiel
en
soepel
verloopt,
waardoor
de
slagkracht
bij
starten
en
stoppen
effectief
wordt
verminderd,
de
hefonderdelen
worden
beschermd
en
de
levensduur
van
de
apparatuur
wordt
verlengd.Tegelijkertijd,
kan
de
snelheid
flexibel
worden
aangepast
aan
de
werkelijke
behoeften
van
de
bouwplaats,
waardoor
de
werkdoeltreffendheid
wordt
verbeterd.
3Alle
belangrijke
onderdelen
van
de
hefmachine,
met
inbegrip
van
mastonderdelen,
bindende
onderdelen,
kooien,
funderingsframe
en
alle
onderdelen,
worden
behandeld
met
een
volledig
warmdip
galvaniserende
technologie.Deze
geavanceerde
anti-corrosiebehandeling
kan
effectief
bestand
zijn
tegen
de
erosie
van
ruwe
bouwomgevingen
zoals
regenDe
onderhoudskosten
worden
verlaagd
en
de
langdurige
stabiele
werking
van
de
hefmachine
wordt
gewaarborgd.
4Veiligheidsvoorzieningen:
De
hefmachine
is
uitgerust
met
een
volledige
reeks
hoogwaardige
veiligheidsvoorzieningen
die
volledig
voldoen
aan
de
internationale
en
industriële
veiligheidsnormen.Deze
veiligheidsvoorzieningen
omvatten
bescherming
tegen
overbelasting,
versnellingsbescherming,
grensschakelaar,
noodstopinstallatie,
enz.,de
vorming
van
een
meerlagig
veiligheidsbeschermingssysteem
om
potentiële
veiligheidsrisico's
tijdens
de
werking
van
de
hefmachine
volledig
te
vermijden
en
de
veiligheid
van
personeel
en
apparatuur
te
waarborgen.
Inwendige
afmetingen
van
de
kooi:
de
aanbevolen
inwendige
afmetingen
van
de
kooi
(lengte
×
breedte
×
hoogte)
zijn
verkrijgbaar
in
meerdere
standaardspecificaties,
waaronder
2,5
×
1,3
×
2,5
m,
3,0
×
1,3
×
2,5
m,
3,2
×
1,5
×
2,5
m,
3,6
×
1,5
×
2
m.5
mVoor
de
specifieke
behoeften
van
de
verschillende
klanten
en
bijzondere
bouwprojecten,
heeft
de
Commissie
in
het
kader
van
haar
onderzoek
naar
de
mogelijkheden
voor
de
ontwikkeling
van
de
bouwprojecten
in
het
kader
van
de
nieuwe
richtlijnen
voor
de
bouw
van
gebouwen
in
de
Gemeenschap
een
aantal
maatregelen
genomen.de
kooi
afmeting
kan
worden
aangepast
en
aangepast
volgens
de
werkelijke
eisen
die
door
de
klant,
zodat
de
hefmachine
perfect
kan
worden
aangepast
aan
verschillende
bouwscenario's.
Kleur
van
de
kooi:
de
kleurenverf
van
de
hefkooi
kan
vrij
worden
ontworpen
en
aangepast
volgens
de
persoonlijke
voorkeuren
van
de
klant
en
de
algemene
planningsbehoeften
van
het
project.Onze
standaard
kleuren
zijn
geel.,
rood
en
blauw,
die
helder
en
opvallend
zijn,
waardoor
de
zichtbaarheid
van
de
hefmachine
op
de
bouwplaats
wordt
verbeterd
en
het
beheer
en
de
werking
worden
vergemakkelijkt.
Na-verkoopservice:
Wij
leveren
gratis
gemakkelijk
draagbare
onderdelen
voor
de
heftruck,
die
vaak
worden
gebruikt
en
gemakkelijk
worden
gedragen
tijdens
de
dagelijkse
werking,het
helpen
van
klanten
om
de
kosten
van
onderhoud
en
vervanging
te
verlagenDe
liften
zijn
bovendien
voorzien
van
een
garantieperiode
van
één
jaar.Wij
zullen
tijdig
professioneel
onderhoud
en
technische
ondersteuning
verlenen
om
eventuele
kwaliteitsproblemen
op
te
lossen
die
klanten
tegenkomen.,
zodat
het
gebruik
zorgvrij
is.
Specificaties:
| Model | SC270 |
| Laadcapaciteit | 2700 kg |
| Nominale snelheid | 0-63 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 3x11kw |
| Inverter | 75 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 3.2x1.5x2.1m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ50-1.4 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegengewicht | - Nee. |
Voorbeeld van de zaak:






