| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | CLX |
| Plaats van Oorsprong | GUANGDONG, CHINA |
| Modelnummer | De Machine van de het gezichtsinspecteur van het vezelbeëindigen |
| Verpakkingsdetails | Kartonverpakking: 288*230*190mm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 100 Stuk/maand |
| Brand Name | CLX | ModelNumber | Clx-7000 |
| Plaats van Oorsprong | GUANGDONG, CHINA | Minimumordehoeveelheid | 1 stuk |
| Price | Negotiable | Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 100 Stuk/maand | Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Verpakkingsdetails | Kartonverpakking: 288*230*190mm | Modelnummer | De Machine van de het gezichtsinspecteur van het vezelbeëindigen |
| Kleur | Paars | Vermogensdissipatie | 3W |
| Specificatie | 400X | Weergave | 8“ FTF 800*600PICTURE |
| gebruik | FTTH | Het uiteinde van de beeldoutput | RCA |
| Garantie | 1 jaar |
Desktop vezel eind gezicht detector serie producten, is volgens de markt een verscheidenheid van de vraag van de klant,ons bedrijf ontwikkelde een set van een reeks van apparatuur gebruikt om verschillende soorten vezel producten oppervlak te detecteren, kan alle soorten single core insert core, gewone 2.5/1.25 core series, MPO/MTP series, optische module, TOSA/ROSA componenten, FA series, plastic optische vezel series producten detecteren,zoals 50/80 / / 100/150/100/150 en verschillende vergroting is optioneel, is fabrikanten apparatuur testen, wetenschappelijke onderzoeksinstellingen te onderzoeken en te ontwikkelen en engineering constructie om een ideale test apparatuur te onderhouden.
Eenvoudig, niet alleen belichaamd in het proces van het inspecteren van het eindoppervlak van de vezels, maar ook in de geïntegreerde dienst zoals aankoop - vervoer - assemblage - gebruik - onderhoud - service.
| Beeldinvoer-/uitvoerformaat | Simulatie van PAL |
|---|---|
| Resolutie van het CCD-gebied | 1/3" 625 lijnen |
| Afbeeldingsuitvoerpunt | RCA |
| Foto-invoerpunt | RCA |
| Focusmodus | Handleiding |
| Beeldanalyse | --- |
| Energieverlies | 3W |
| Werktemperatuur | +10°C ~ +50°C |
| Bergingstemperatuur | 0°C ~ +55°C |
| Easyget input tip | 0 |
| Afbeelding | 8" FTF 800*600PIX |
| Stroomvoorziening | DC 12V |
| Volume | 266*232*180 (mm) |
| Gewicht | 1.52kg |
| 0 | Beschikbaar |
| --- | Niet beschikbaar |
We zijn gevestigd in Guangdong, China, beginnen vanaf 2010, verkopen naar Zuidoost-Azië ((38.00%), Noord-Amerika ((38.00%), Noord-Europa ((2.00%).
Altijd een pre-productie sample voor massaproductie;
Altijd laatste inspectie voor verzending;
Vervaardigingsapparatuur voor glasvezelconnectoren,Fiber Jumper,Tools en benodigdheden voor de vervaardiging van glasvezelconnectoren,Adapter voor glasvezelconnectoren,Technologische dienst voor de vervaardiging van glasvezelconnectoren
We hebben elf jaar onderzoek en ontwikkeling, ontwerpervaring en technische reserves.Wij bieden ook klanten gratis technische ondersteuning (technische documenten of video's)
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, EXW, FAS;
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, CAD;
Aanvaardbare betaalmethode: T/T,MoneyGram,Western Union;
Taal gesproken: Engels, Chinees



