| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Tijd om te bezorgen | 7-10 work days |
| Merk | CLX |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
| ModelNumber | Clx-04E |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schokbestendige verpakking met schuim |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10 reeks/week |
| Brand Name | CLX | ModelNumber | Clx-04E |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China | Minimumordehoeveelheid | 1 reeks |
| Price | Negotiable | Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10 reeks/week | levertijd | 7-10 het werkdagen |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schokbestendige verpakking met schuim | Type | Machine van de vezel de Optische Productie |
| Drukbron | Samengeperste Air&Motor | Het oppoetsen Capaciteit | Maximaal 24 connectoren |
| Garantie | 1 jaar | Ingangsspanning | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Sollicitatie | Polijstconnector MT, mini-MT, MPO, SC/FC/ST, LC/MU |
MPO high Precisie Glasvezel Polijstmachine MPO Glasvezel Connector Programmeerbare Polijstmachine
Model: CLX-04E
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Productbeschrijving:
De CLX-04E glasvezel polijstmachine is ontworpen voor het polijsten van MTP MPO connectoren. En het wordt ook gebruikt voor het polijsten van reguliere simplex glasvezel connectoren, zoals SC, FC, ST, LC upc en APC eindvlakken.
Structuur
1. Aan/uit schakelaar: machine aan/uit zetten.
2. FUSE specificatie: 250V/0.5A
3. Snelheidsregelaar: gebruikt voor het aanpassen van de rotatiesnelheid van de polijstplaat.
4. AAN/UIT knop: klik op de AAN knop, start de machine, klik op de UIT knop, stop de machine.
5. Timer: stelt de polijstduur in/weergeeft deze.
6. Teller: registreert de polijsthoeveelheid, reset de registratie door op de RST knop te drukken.
Belangrijkste Kenmerken
1,
Dubbele
APC
&
PC
polijsting
2,
Ontworpen
voor
productie
met
hoog
volume
3,
Geschikt
voor
de
meeste
connectortypes
4,
Snel
verwisselbaar
gereedschap
5,
APC
back
reflection
tot
-70
dB
UPC
back
reflection
tot
6,
-60
dB
7,
Insertion
loss
0.2
dB
typisch
8,
Super
centreer
nauwkeurigheid
9,
Lage
undercut
10,
Uitstekende
kwaliteit
van
de
connector
eindvlak
polijsting
Specificatie
| Item | Index |
| Voeding | |
| Spanning : Frequentie | AC 110-120V: 50Hz/60Hz Of AC 220-240V: 50Hz |
| Stroomverbruik | 80VA |
| Aandrijfeenheden | |
| Grote motor (rpm) | 15W, inclusief transmissie |
| Kleine motor (rpm) | 6 W, inclusief transmissie |
| Ventilator | φ90mm |
| Bedieningseenheid | |
| Controletijd | Stel de groeitijd in van 0,1 minuten, maximale tijd is 3 minuten de middelste knop is de aan/uit schakelaar, de rechter knop is de startschakelaar |
| Aan/uit schakelaar | |
| Tijdschakelaar | |
| Drukunit | Centrale spiraalveer |
| Drukmanier | |
| Polijsten | |
| De minst slijpende ferrule schuurvel niveau slijpen door polijstpad en polijsten door PC connector | 1 - 48 connectoren |
| Buitendiameter: 110mm | |
| Glazen pad | |
| Synthetisch rubber pad | |
| Prestaties | |
| PC connector polijsten | Vier stappen, 1,4 tot 2,4 minuten |
| APC connector polijsten | Vijf stappen, 3,0 tot 5,0 minuten |
| Afmetingen | B230 × D230 × H350 mm |
| Gewicht | Gewicht |
FAQ
1. Bent u een fabriek of een handelaar?
-wij zijn een fabriek.
2. Wat is uw MOQ?
-MOQ 1 stuk.
3. Biedt u monsterdiensten aan?
-Ja, wij leveren monsters (Monsters tegen de prijzen aangekondigd door chuanglixun).
4. Hoe stuurt u naar mij?
-Wij besteden 4 tot 6 dagen via DHL of FedEx. Correct verlengd op basis van bestelhoeveelheid.
5. Hoe betalen we
-Boek van tevoren of meerdere betaalmethoden zoals T/T en T/L.
6. Hoe lang is uw productgarantie?
-De garantieperiode is 1 jaar (de garantieperiode biedt gratis reparaties, met uitzondering van verbruiksgoederen). Na de garantieperiode worden accessoires nog steeds geleverd en worden deze tegen kostprijs in rekening gebracht.
7. Biedt u maatwerkdiensten aan?
-Ja, wij bieden maatwerkdiensten aan, volgens de eisen en beschrijving van de klant.



