| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 10 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | CLX |
| Plaats van Oorsprong | GUANGDONG, CHINA |
| Certification | CE,ROHS |
| Modelnummer | glasvezelverzwakker |
| Verpakkingsdetails | De verpakking van de blaardoos + kartonverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10000 Stuk/dag |
| Brand Name | CLX | ModelNumber | De Optische Demper van Sc/APC |
| Certification | CE,ROHS | Plaats van Oorsprong | GUANGDONG, CHINA |
| Minimumordehoeveelheid | 10 stuk | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 10000 Stuk/dag |
| levertijd | 5-8 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De verpakking van de blaardoos + kartonverpakking |
| Modelnummer | glasvezelverzwakker | Type | Vaste variabele verzwakker |
| Eindvlak van polijstmiddel | UPC/APC | Invoegverlies | ≤0,3 dB (1310 nm en 1550 nm) |
| Retourverlies | ≤-40dB | Functies | Met metaalionen gedoteerde vezels |
Model: SC / APC Optische Demper
Plaats van herkomst:ShenZhen,China
SC single mode glasvezel dempers worden veel gebruikt in glasvezelcommunicatie om het vermogensniveau van een glasvezelkabel te regelen door de hoeveelheid signaalverlies te beheersen die door het signaal wordt doorgelaten. Het meest gebruikte demperbereik is van 1dB tot 20dB. Het meest gebruikte type is een female naar male plug type glasvezel demper, het heeft de glasvezelconnector aan de ene kant en de andere kant is een female type glasvezel adapter, de naam van de glasvezel demper is gebaseerd op het connectortype en het demperniveau. SC Build Out Glasvezel Dempers omvatten SC/UPC glasvezel dempers en SC/APC Female naar Male Glasvezel Dempers.
| Demperwaarde | 1dB ~ 30dB |
| Bedrijfs Golflengte | 1240 ~ 1620nm (Dubbel 1310/1550nm) |
| Return Loss | UPC >55dB |
| APC >65dB | |
| Demper Nauwkeurigheid | 1 ~ 7 dB ±0.5dB |
| 8 ~ 12 dB ±0.7dB | |
| 13 ~ 17 dB ±1.0dB | |
| 18 ~ 25 dB ±1.3dB | |
| Maximale Optische Ingangsvermogen | 1000mW |
| Polarisatie Afhankelijke Verlies | ≤0.1dB |
| Bedrijfs Temperatuurbereik | -40 tot 75 |
| Opslag Temperatuurbereik | -40 tot 85 |
| Vochtigheid | 95%RH |
| AT- | A | B | C | D | E | F | G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Demper | LP=LC/UPC |
M=Male F=Female |
LP=LC/UPC |
M=Male F=Female |
SM= Single Mode MM= Multi Mode |
1dB ...... 9dB 10dB 15dB 20dB 25dB 30dB |
31=1310nm 55=1550nm 85=850nm 30=1300nm |
| LA=LC/APC | LA=LC/APC | ||||||
| FP=FC/UPC | FP=FC/UPC | ||||||
| FA=FC/APC | FA=FC/APC | ||||||
| SP=SC/UPC | SP=SC/UPC | ||||||
| SA=SC/APC | SA=SC/APC | ||||||
| ST=ST/UPC | ST=ST/UPC | ||||||
| MU=MU/UPC | MU=MU/UPC |
Voorbeeld van volledige demper beschrijving: SC/UPC Single mode Female naar male 3dB 1310/1550nm Build Out Glasvezel Demper
Eén stuk per PE-zak met sticklabel (we kunnen het logo van de klant toevoegen op het label.)



