| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL, ISO |
| Modelnummer | ZGD-25/12.47 |
| Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000set/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGD-25/12.47 |
| Certification | UL/cUL, ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000set/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| Capaciteit | 100Kva | Primaire spanning | 4160V |
| Secundaire spanning | 120/240V | Koelmethode | KNAN; Zelfgekoeld |
| Frequentie | 60 Hz | UL-certificaatnummer | UL-US-2564931-0; UL-CA-2548224-0 |
| Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de ANSI/IEEE-normen | Wikkelmateriaal | Koper |
| Transformator Type | Opbouw, Compartiment-Type II |
|---|---|
| Transformator Configuratie | Vloeistofgevulde Opbouw |
| Transformator Voedingstype | Lusstroom |
| Fase | Eenfase |
| Capaciteit | 1 KVA |
| Vectorgroep | II6 |
| Primaire Spanning | 13200GrdY/7620 |
| Secundaire Spanning | 240/120V (L-N-L) |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieclassificatie | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie Standaard(en) | Voldoet aan DOE 2016 Normen, Voldoet aan ANSI/IEEE Normen |
| Wikkelmateriaal | Aluminium |
| Omgevingstemperatuur | 40°C |
| Vermogen (kVA) | Hoogspanning (kV) | Verlies Zonder Belasting | Verlies Onder Belasting | Hoogte (mm) | Diepte (mm) | Breedte (mm) | Oliegewicht (kg) | Totaal Gewicht (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 kVA |
34.5/19.92 13.8/8 13.2/7.6 12.47/7.2 of anderen |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 45 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 68 | 362 | |
| 37.5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 75 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 93 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 132 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 230 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 265 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 325 | 1106 |



