| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-25/5 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-25/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | CSP-type overheaddistributietransformator | Capaciteit | 25kVA |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY | secundaire spanning | 120/240V |
| Isolatievloeistof | FR-3 olie - niet-PCB-vloeistof | Frequentie | 60 Hz |
| Wikkelmateriaal | Koper | Afmetingen | 21,0 B x 21,8 D x 32 H |
Elektrische pooltransformer 25KVA CSP-type enkelfasige paal gemonteerde transformator olie ondergedompeld 4160V tot 120V UL cUL gecertificeerd
CSP-transformator Een CSP-transformator kan in het algemeen worden gedefinieerd als een volledig zelfbeschermd apparaat, ook wel bekend als zelfbeschermingstransformator, en het is een op een paal gemonteerde transformator.Het is gebruikelijk dat een CSP-transformator gebruik maakt van zijn veilige methoden en functies om zich tegen schade te beschermen, en tijdens het installatieproces hoeft u geen speciale veiligheidskenmerken te installeren, wat u tijd en geld bespaart en een potentieel gedoe elimineert.
Hoofdgegevens
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 25 KVA |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY Geaarde Wye (2 draad) |
| Primaire BIL | 75 kV |
| Secundaire spanning | 120/240V (L-N-L) |
| Secundaire BIL | 30 kV |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatievloeistof | FR-3 Olie - niet-PCB-vloeistof |
| Secundaire overstromingsbescherming (OCP) | Magnetische schakelaar met warmte- en stroombescherming, voorzien van een waarschuwingslicht voor overbelasting |
| Impedantie (ongeveer) | 2% |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Technische tekeningen
Transformatorcomponenten voor CSP
1.
het
opheffen
van
beugels
2.
bevestigingsblokjes
voor
een
arrester
3.
met
deksel
gemonteerde
hogespanningsporseleinen
buizen
(s)
met
oogboeien
4.
laagspanningsbuizen
met
oogbouten
5.laagspanningsneutrale
aardingsband
(niet
getoond)
(alleen
10-50
kva
klasse
b-2
en
b-3)
6-
Ansi-ondersteuningsbeugels
(hanger
brackets)
met
laser
ingeschreven
naamplaat
op
de
onderste
beugel
7.
geïsoleerde
hoes
van
polyester
8.
zelfventilerende
en
opnieuw
afdichtende
deksels
9.
kern
10.
spoel
11.
middenlijn
kern/spoel
montage
dragers
12.laagspanningsleidingen
13.
olie
vulstop
met
de
dekking
grondband
14.
tankpad
15.een
primaire
beschermende
schakel
(gemonteerd
in
een
hoogspanningsbuis)
16.
overspanningsbeveiliging
17.
secundaire
schakelaar
18.
secundaire
schakelaar
bedieningshandgreep
met
noodoverbelasting
reset
en
overbelasting
signaallamp
Wat is het voordeel van de CSP-transformer?
Specificaties
| 10kva-500kva Transformator met een enkele fase in olie ondergedompeld | ||||||
| Nominale kapitaalhoeveelheid ((kVA) | Hoog | Laagspanning (v) | Verbindingssymbool | Standaard | Impedantie bij kortsluiting ((%) | Efficiëntie |
| Spanning (v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/DOE/CSA | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Productieproces
UL- en CUL-certificaten voor transformatoren op paal
Veelgestelde vragen



