| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-250/13.2 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-250/13.2 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | met een vermogen van niet meer dan 50 W | Capaciteit | 250KVA |
| Primaire spanning | 13200GrdY/7620 | secundaire spanning | 120/240V |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld | Frequentie | Guangdong, China |
| Efficiëntie | 99.1% | Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
250 kVA transformator voor paalmontage, olie-ondergedompeld, 13200V naar 120V, eenfasige, op de paal gemonteerde elektrische distributietransformator
De 250 KVA eenfasige, op de paal gemonteerde, vloeistofgevulde distributietransformator van Winley Electric dient als kritieke eindapparatuur in stroomdistributienetwerken. Specifiek ontworpen voor stedelijke en landelijke stroomdistributiescenario's, zet deze hoogspanningselektriciteit (13200GrdY/7620V) efficiënt om in laagspanningsstroom (120/240V, L-N-L) die nodig is voor residentiële, kleine commerciële en industriële toepassingen. Voldoet aan de energie-efficiëntienormen ANSI/IEEE, CSA en DOE 2016, onderscheidt het product zich door zijn uitzonderlijke stabiliteit, weerbestendigheid en eenvoudige installatie, waardoor het een ideale oplossing is voor woonwijken, landelijke energienetwerken, commerciële parken en landbouwstroomvoorzieningssystemen.
Hoofdgegevens
| Type transformator | Bovengrondse distributietransformator, conventioneel type |
| Fase | Eenfasig |
| Capaciteit | 250 KVA |
| Primaire spanning | 13200GrdY/7620 |
| Secundaire spanning | 120/240V (L-N-L) |
| Secundaire phasor | Dubbele wikkeling eenfasig |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieklasse | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan DOE 2016 normen, voldoet aan CSA normen, voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelingsmateriaal | Koper |
| Efficiëntie | 99,10% |
| Nullastverlies (in watt) | +/- 455W |
| Volledige lastverlies (in watt) | +/- 1.833W |
Technische tekeningen
Onderdelen van paalmontagetransformator
De
volgende
is
de
introductie
van
de
belangrijkste
onderdelen
van
de
eenfasige
paalmontagetransformator.
De
belangrijkste
onderdelen
(accessoires)
op
de
eenfasige
paalmontagetransformator
omvatten
hoogspanningsdoorvoer,
laagspanningsdoorvoer,
olie-vulklep,
olie-aftapkraan
met
monsternameapparaat
en
overdrukventiel,
bliksemafleider.
1.
Hoogspanningsdoorvoer
Het
hoofdmateriaal
van
de
hoogspanningsdoorvoer
is
porselein
en
de
belangrijkste
rol
is
het
verbinden
van
de
hoogspanningswikkeling
en
externe
hoogspanningslijnen,
isolatiebescherming,
bescherming
tegen
externe
indringing,
warmtegeleiding
en
warmteafvoer,
enz.,
om
de
normale
werking
en
veiligheid
van
de
transformator
te
garanderen.
2.
Laagspanningsdoorvoer
Er
zijn
twee
soorten
laagspanningsdoorvoeren:
spade-type
en
clip-type.
3.
Olie-vulklep
De
rol
van
de
olie-vulklep
op
de
eenfasige
paalmontagetransformator
is
het
vullen
van
de
isolerende
olie
in
de
tank.
4.
Olie-aftapkraan
met
monsternameapparaat
De
olie-aftapkraan
en
het
monsternameapparaat
op
de
eenfasige
paalmontagetransformator
worden
gebruikt
om
lucht
en
vocht
af
te
voeren,
sediment
en
onzuiverheden
te
verwijderen,
de
kwaliteit
en
prestaties
van
de
olie
in
de
transformator
te
waarborgen
en
de
veilige
en
stabiele
werking
van
de
transformator
te
garanderen.
Ondertussen
kunnen
we
oliemonsters
verzamelen
voor
analyse
en
testen.
5.
Overdrukventiel
Het
overdrukventiel
op
de
eenfasige
paalmontagetransformator
wordt
voornamelijk
gebruikt
om
de
veilige
werking
van
de
transformator
te
beschermen,
normale
arbeidsomstandigheden
te
handhaven
en
de
gasdruk
in
de
transformator
aan
te
passen
om
de
stabiliteit
en
betrouwbaarheid
ervan
te
garanderen.
6.
Bliksemafleider
De
bliksemafleider
beschermt
de
transformator
tegen
spanningspieken
veroorzaakt
door
bliksem,
schakelen
en
andere
hoogspanningsbronnen.
Het
leidt
hoogspanningspieken
af
door
aarding
om
de
directe
impact
op
de
transformator
zelf
te
vermijden.
Specificaties
| 10 kVA-500 kVA eenfasige olie-ondergedompelde transformator | ||||||
| Nominale capaciteit (kVA) | Hoog | Laagspanning (V) | Verbindingssymbool | Standaard | Kortsluitimpedantie (%) | Efficiëntie |
| Spanning (V) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1,0-4,5% | 98,7 |
| 15 | 98,82 | |||||
| 25 | 98,95 | |||||
| 37,5 | 99,05 | |||||
| 50 | 99,11 | |||||
| 75 | 99,19 | |||||
| 100 | 99,25 | |||||
| 167 | 99,33 | |||||
| 250 | 99,39 | |||||
| 333 | 99,43 | |||||
| 500 | 99,49 | |||||
Productieproces
Waarom kiezen voor ons
1.
De
door
WINLEY
geproduceerde
paalmontagetransformatoren
hebben
UL/cUL-certificering
verkregen,
met
nominale
capaciteiten
variërend
van
10
kVA
tot
333
kVA.
De
producten
voldoen
aan
of
overtreffen
zelfs
normen
zoals
ANSI,
IEEE,
CSA,
IEC60076.
2.
Door
geoptimaliseerd
elektrisch
ontwerp
zijn
onze
producten
veilig,
stabiel
en
efficiënt,
wat
u
helpt
operationele
kosten
te
besparen.
3.
Onze
producten
zijn
in
grote
hoeveelheden
geëxporteerd
naar
Noord-Amerika,
Centraal-
en
Zuid-Amerika,
Zuidoost-Azië
en
andere
markten.
We
hebben
rijke
ervaring
en
kunnen
uitgebreide
technische
ondersteuning
en
diensten
bieden.
FAQ



