| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-10/5 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-10/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | Overheadverdelingstransformer | Capaciteit | 10kVA |
| Primaire spanning | 4160V | secundaire spanning | 120/208V |
| Isolatiewaarde | Isolatieklasse E - 120°C, 248°F | Frequentie | 60 Hz |
| Wikkelmateriaal | Koper | Afmetingen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
Stanggebouwde transformator 10kva 4160V tot 120V Olie ondergedompelde krachttransformator Voldoet aan ANSI IEEE CSA-normen UL/cUL
Winley Electric levert hoogwaardige transformatoren die uw verwachtingen overtreffen, verkrijgbaar in zowel eenfasige als driefasige configuraties.energiebesparende spoel- en kernontwerpen, deze transformatoren verkorten lage-spanningsdistributielijnen, verminderen lijnverliezen, verbeteren de stroomkwaliteit en hebben een compacte voetafdruk, lagere investeringen in infrastructuur,een gereduceerde laagspanningsstraling, en meer dan 60% lagere laagspanningsverliezen.
Dit is een 10 kVA enkelfasige, op een paal gemonteerde, met vloeistof gevulde overheadverdelingstransformator met subtractieve polariteit, primaire 4160V, secundaire 120/208V,met een uitrusting voor het aanbrengen van een 5‐positie externe kraanverander, koperen wikkels, ONAN zelfgekoelde, niet-PCB minerale olie, isolatie van klasse E en temperatuurstijging tot 65 °C, volledig in overeenstemming met de DOE 2016, CSA-, ANSI- en IEEE-normen.
Hoofdgegevens
| Transformatortype | Overheadverdelingstransformator, conventionele type |
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 10 KVA |
| Primaire spanning | 4160V |
| Secundaire spanning | 120/208V (L-N-L) |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatiewaarde | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; zelfgekoeld |
| Efficiëntiestandaard (s) | Voldoet aan DOE 2016 normen, voldoet aan CSA normen voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Omgevingstemperatuur | 40°C |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +40°C (-50°F tot +104°F) |
| Geluidsniveau | 48 dBA |
Technische tekeningen
Structurele kenmerken
1De
tankdeksels
zijn
voorzien
van
hoogspanningsbuizen
van
porselein
die
voorzien
zijn
van
ringterminals,
die
zowel
aluminium-
als
koperkabels
kunnen
bevatten.
2De
cirkelvormige
naaistructuur
van
de
tankdeksel
zorgt
voor
een
gelijkmatige
spanningsverdeling
en
een
betrouwbare
afdichting.
3De
ringbouten
op
de
tankwand
dienen
als
laagspanningsbuis
en
terminal
en
zijn
met
tin
bekleed.
4Dit
product
wordt
geleverd
met
een
drukverlichtingsklep
die
zelfverzegelbaar
is.
5Volgens
de
ANSI-normen
voldoen
de
boven-
en
onderhanghaken
van
de
transformator.
6De
grondterminal
op
de
tank
is
een
ringbout
grondterminal.
Specificaties
| 10kva-500kva Transformator met een enkele fase in olie ondergedompeld | ||||||
| Nominale kapitaalhoeveelheid ((kVA) | Hoog | Laagspanning (v) | Verbindingssymbool | Standaard | Impedantie bij kortsluiting ((%) | Efficiëntie |
| Spanning (v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/DOE/CSA | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Waarom ons kiezen?
1De
door
WINLEY
geproduceerde
transformatoren
zijn
UL/cUL-gecertificeerd
en
beschikken
over
een
nominale
capaciteit
van
10
tot
333
kVA.IEC60076
en
andere
normen.
2Door
middel
van
geoptimaliseerd
elektrisch
ontwerp
zijn
onze
producten
veilig,
stabiel
en
efficiënt,
waardoor
u
operationele
kosten
bespaart
3.Onze
producten
zijn
in
grote
hoeveelheden
geëxporteerd
naar
Noord-Amerika,
Midden-
en
Zuid-Amerika,
Zuidoost-Azië
en
andere
markten.We
hebben
een
rijke
ervaring
en
kunnen
uitgebreide
technische
ondersteuning
en
diensten
bieden.
Productieproces
Veelgestelde vragen



