| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-10/5 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-10/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | met een vermogen van niet meer dan 50 W | Capaciteit | 10 kva |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY | secundaire spanning | 120/240V |
| Koelklasse | Knan | Frequentie | 60 Hz |
| Wikkelmateriaal | Koper | Standaard | ANSI/IEEE-norm C57.12.20 |
10 kVA paal gemonteerde transformator olie-ondergedompeld 2400/4160grdy naar 120/240V paal transformator UL/cUL gecertificeerd
Deze 10 KVA enkelfasige paalmontage bovengrondse transformator van Winley Electric is voorzien van een hoog-efficiënt koperen wikkelontwerp en milieuvriendelijke FR-3 isolatieolie, en levert een betrouwbare, ANSI-conforme stroomoplossing, ondersteund door onze toonaangevende productie-expertise en toewijding aan superieure corrosiebestendigheid.
Productieproces
Hoofdgegevens
| Fase | Enkelfasig |
| Capaciteit | 10 KVA |
| Primaire Spanning | 2400/4160GrdY Geaard Ster (2 Draads) |
| Primaire BIL | 75 kV |
| Secundaire Spanning | 120/240V (L-L-N) |
| Secundaire BIL | 30kV |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatie Vloeistof | FR-3 Olie - Niet-PCB Vloeistof |
| Koelklasse | KNAN |
| Onbelast Verlies | 60W |
| Volbelast Verlies | 156W |
| Wikkelmateriaal | Koper |
Technische tekeningen
Maatwerk
Wij bieden klanten de flexibiliteit om belangrijke componenten te selecteren — waaronder overspanningsbeveiligers, HV/LV doorvoeren, zekeringen en isolatoren — van internationaal erkende merken zoals Eaton, op basis van uw specifieke vereisten.
Specificaties
| 10 kVA-500 kVA enkelfasige olie-ondergedompelde transformator | ||||||
| Nominale Capaciteit (kVA) | Hoog | Laag Voltage (V) | Verbindingssymbool | Standaard | Kortsluitimpedantie (%) | Efficiëntie |
| Voltage (V) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1.0-4.5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Waarom kies ons
1.De
paal
gemonteerde
transformatoren
geproduceerd
door
WINLEY
hebben
UL/cUL
certificering
verkregen,
met
nominale
capaciteiten
variërend
van
10
kVA
tot
333
kVA.
De
producten
voldoen
aan
of
overtreffen
zelfs
ANSI,
IEEE,
CSA,
IEC60076
en
andere
normen.
2.Door
geoptimaliseerd
elektrisch
ontwerp
zijn
onze
producten
veilig,
stabiel
en
efficiënt,
wat
u
helpt
operationele
kosten
te
besparen
3.Onze
producten
zijn
in
grote
hoeveelheden
geëxporteerd
naar
Noord-Amerika,
Midden-
en
Zuid-Amerika,
Zuidoost-Azië
en
andere
markten.
We
hebben
rijke
ervaring
en
kunnen
uitgebreide
technische
ondersteuning
en
diensten
bieden.



