| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-10/4.16 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-10/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | CSP-type paalgemonteerde transformator | Capaciteit | 10 kva |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY geaarde Wye (2 draden) | secundaire spanning | 120/240V (L-L-N) |
| Bil | 75 kV | Isolatievloeistof | FR-3 olie - niet-PCB-vloeistof |
| Wikkelmateriaal | Koper | Standaard | ANSI/IEEE-norm C57.12.20 |
10kVA enkelfasige paal gemonteerde transformator 4.16KV tot 120V Olie ondergedompelde stroompool transformator ANSI IEEE Standard C57
Winley Electric's UL/cUL-gecertificeerde paalmontage-transformatoren hebben een vermogen van 10333 kVA en voldoen aan de normen ANSI, IEEE, CSA en IEC60076.We leveren volledige technische ondersteuning en exporteren wereldwijd naar Noord en Zuid Amerika.Zuidoost Azië.
Hoofdgegevens
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 10 KVA |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY Geaarde Wye (2 draad) |
| Primaire BIL | 75 kV |
| Secundaire spanning | 120/240V (L-L-N) |
| Secundaire BIL | 30 kV |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatievloeistof | FR-3 Olie - niet-PCB-vloeistof |
| Secundaire overstromingsbescherming (OCP) | Magnetische schakelaar met warmte- en stroombescherming, voorzien van een waarschuwingslicht voor overbelasting |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kernmateriaal | Graangeoriënteerd staal |
| Afmetingen | 18.9-W x 20.0-D x 31.5-H |
| Gewicht | 260 lb |
Technische tekeningen
Foto's van het product
We bieden klanten de flexibiliteit om belangrijke componenten te selecteren, waaronder overspanningsbeheersers, HV/LV-buizen, veiligheden en isolatoren, van internationaal erkende merken zoals Eaton,op basis van uw specifieke vereisten.
Door het combineren van bewezen ontwerp, betrouwbare kernprestaties en hoogwaardige merkcomponenten, leveren we superieure bedrijfsveiligheid, lagere onderhoudskosten,en verbeterde betrouwbaarheid van de stroomvoorziening voor distributienetwerken over de hele wereld.
Specificaties
| 10kva-500kva Transformator met een enkele fase in olie ondergedompeld | ||||||
| Nominale kapitaalhoeveelheid ((kVA) | Hoog | Laagspanning (v) | Verbindingssymbool | Standaard | Impedantie bij kortsluiting ((%) | Efficiëntie |
| Spanning (v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/DOE/CSA | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Waarom ons kiezen?



