| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-1500/13.2 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-1500/13.2 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type | Vloeistofgevulde pad gemonteerd | Nominale capaciteit | 1,5 MVA (1500 KVA) |
| Aantal fase | Drie fasen | Primaire spanning | 4160V |
| secundaire spanning | 480Y/277 | Koelklasse | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie | 99.30% | Materiaal | Koper |
| Normen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de ANSI/IEEE-normen |
WINLEY biedt een complete lijn van vloeistofgekoelde driefasige opbouwtransformatoren die voldoen aan de ANSI®/IEEE® normen en UL/cUL-certificering hebben verkregen. Met spanningen tot 34,5 kV en vermogens tot 5.000 kVA zijn deze transformatoren geschikt voor hoogspannings- en grootcapaciteitstoepassingen zoals onderstations en industriële energiesystemen. Hun olie-geïmpregneerde ontwerp zorgt voor superieure prestaties en stabiliteit in situaties met hoge belasting en hoge spanning.
| Transformator Type: | Opbouw, Compartiment-type |
| Fase: | Driefasig |
| Capaciteit: | 1,5 MVA (1500 KVA) |
| Vector Groep: | DYN1 |
| Primaire Spanning: | 4160V |
| Primaire BIL: | 60 KV |
| Secundaire Spanning: | 480Y/277 |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuurstijging: | 65°C |
| Koelklasse: | KNAN; Zelfkoelend |
| Efficiëntienorm(en): | Voldoet aan DOE 2016 normen, Voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelmateriaal: | koper |
| Efficiëntie %: | 99,30% |
| Nullastverlies (in watt)): | +/- 1.900W |
| Volllastverlies (in watt) bij 100%: | +/- 10.500W |
|
Nominaal
Vermogen (KVA) |
Hoogspanning (KV) |
Laagspanning (V) |
Nullastverlies (W) |
Belastingsverlies (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24940GrdY/14400 1247Grdy/7200 4160GrdY/2400 of andere |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |



