| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL |
| Modelnummer | D-10/24.94 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-10/24.94 |
| Certification | UL/cUL | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type | In olie ondergedompelde transformator | Capaciteit | 10 kva |
| Primaire spanning | 24940Y/14400 | secundaire spanning | 120/240V |
| Isolatiewaarde | Isolatieklasse E - 120°C, 248°F | Afmetingen* | 18,5''-B x 21,65''-D x 35,83''-H |
| Sollicitatie | Distributiesysteem |
10 KVA Paal gemonteerde transformator 24940Y naar 120V bovengrondse distributietransformator voldoet aan DOE 2016 CSA IEEE normen UL/cUL gecertificeerd
Winley electric's enkelfasige voldoet volledig aan of overtreft zelfs internationale normen zoals ANSI/IEEE, CSA en DOE. Enkelfasige heeft ul/cul, CSA, IEEE en andere certificaten. Het is in grote hoeveelheden geëxporteerd naar Noord-Amerika, Centraal- en Zuid-Amerika en andere markten.
UL/cUL Certificaat van Winley Electric
Hoofdgegevens
| Transformator Type | Bovengrondse distributietransformator, Conventioneel Type |
| Fase | Enkelfasig |
| Capaciteit | 10 KVA |
| Primaire Spanning | 24940GrdY/14400 |
| Secundaire Spanning | 120/240V (L-N-L) |
| Secundaire Fasor | Dubbele Wikkeling Enkelfasig |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieklasse | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan DOE 2016 normen, Voldoet aan CSA normen Voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelmateriaal | Koper |
| Omgevingstemperatuur Classificatie | 40°C |
| Omgevingsbedrijfstemperatuurbereik | -40°C tot +40°C (-50°F tot +104°F) |
| Geluidsniveau | 48 dBA |
| Afmetingen* | 18.5''-B x 21.65''-D x 35.83''-H |
Technische tekeningen
Structurele Kenmerken
Hieronder volgt de introductie van de hoofdcomponenten van de enkelfasige paal gemonteerde transformator. De hoofdcomponenten (accessoires) op de enkelfasige paal gemonteerde transformator omvatten hoogspanningsdoorvoer, laagspanningsdoorvoer, olie-vulklep, olie-aftapklep met monstername, en overdrukventiel, Bliksemafleider, Interne stroombegrenzende zekering, Stroomonderbreker.
1.
Hoogspanningsdoorvoer
Het
hoofdmateriaal
van
de
hoogspanningsdoorvoer
is
porselein
en
de
belangrijkste
rol
is
het
verbinden
van
de
hoogspanningswikkeling
en
externe
hoogspanningslijnen,
isolatiebescherming,
bescherming
tegen
externe
indringing,
warmtegeleiding
en
warmteafvoer,
enz.,
om
de
normale
werking
en
veiligheid
van
de
transformator
te
garanderen.
2.
Laagspanningsdoorvoer
Er
zijn
twee
soorten
laagspanningsdoorvoeren:
spade-type
en
clip-type.
3.
Olie-vulklep
De
rol
van
de
olie-vulklep
op
de
enkelfasige
paal
gemonteerde
transformator
is
het
vullen
van
de
isolatieolie
in
de
tank.
4.
Olie-aftapklep
met
monstername
De
olie-aftapklep
en
monstername
op
de
enkelfasige
paal
gemonteerde
transformator
worden
gebruikt
om
lucht
en
vocht
af
te
voeren,
sediment
en
onzuiverheden
te
verwijderen,
de
kwaliteit
en
prestaties
van
de
olie
in
de
transformator
te
waarborgen,
en
de
veilige
en
stabiele
werking
van
de
transformator
te
garanderen.
Ondertussen
kunnen
we
olie
samples
verzamelen
voor
analyse
en
testen.
5.
Overdrukventiel
Het
overdrukventiel
op
de
enkelfasige
paal
gemonteerde
transformator
wordt
voornamelijk
gebruikt
om
de
veilige
werking
van
de
transformator
te
beschermen,
normale
arbeidsomstandigheden
te
handhaven
en
de
gasdruk
in
de
transformator
aan
te
passen
om
de
stabiliteit
en
betrouwbaarheid
ervan
te
garanderen.
6.
Bliksemafleider
De
bliksemafleider
beschermt
de
transformator
tegen
spanningspieken
veroorzaakt
door
bliksem,
schakelen
en
andere
HV-bronnen.
Het
leidt
hoogspanningspieken
af
door
aarding
om
de
directe
impact
op
de
transformator
zelf
te
vermijden.
7.
Interne
stroombegrenzende
zekering
De
zekering
wordt
gebruikt
om
te
voorkomen
dat
de
transformatorwikkeling
beschadigd
raakt
bij
overstroom.
8.
Stroomonderbreker
Eén
secundaire
stroomonderbreker
bevindt
zich
boven
de
wikkeling
in
de
tank
en
hier
bevinden
zich
de
bedieningshendel,
overbelastingsreset
en
signaallamp.
Het
heeft
de
functie
van
thermische
beveiliging,
beveiliging
bij
laag
oliepeil,
en
staat
een
percentage
van
de
stroom
toe
om
door
de
onderbreker
te
gaan
om
de
service
te
herstellen
wanneer
deze
uitschakelt.
Specificaties
| 10kva-500kva Enkelfasige olie-ondergedompelde transformator | ||||||
| Nominale Capaciteit(kVA) | Hoog | Laagspanning(v) | Verbindingssymbool | Standaard | Kortsluitimpedantie(%) | Efficiëntie |
| Spanning(v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1.0-4.5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Productieproces



