| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-10/4.16 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-10/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | CSP-type paalgemonteerde transformator | Capaciteit | 10 kva |
| Primaire spanning | 2400/4160GrdY geaarde Wye (2 draden) | secundaire spanning | 120/240V (L-L-N) |
| Bil | 75 kV | Isolatievloeistof | FR-3 olie - niet-PCB-vloeistof |
| Wikkelmateriaal | Koper | Standaard | ANSI/IEEE-norm C57.12.20 |
UL-gecertificeerde 100kVA enkelfasige paalmontagetransformator 25000V naar 120V 150 kV BIL Olie-ondergedompelde vermogenstransformator
Waarom voor ons kiezen
Hoofdgegevens
| Fase | Enkelfasig |
| Capaciteit | 100 KVA |
| Primaire spanning | 25000V |
| Primaire BIL | 150 kV |
| Secundaire spanning | 120/240V (L-N-L) |
| Secundaire fase | Dubbele wikkeling enkelfasig |
| Secundaire BIL | 30 KV |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieklasse | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan DOE 2016 normen, Voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelmateriaal | Koper |
| Omgevingstemperatuur classificatie | 40°C |
| Geluidsniveau | 50 dBA |
| Efficiëntie | 99,00% |
Technische tekeningen
Prestatiekenmerk
1.
De
producten
worden
veel
gebruikt
in
de
stroomtransmissie
en
-distributie
van
industriële
en
agrarische
energienetwerken.
2.
De
ijzerkern
is
gemaakt
van
koudgewalst
siliciumstaalplaat
met
hoge
magnetische
geleiding
en
heeft
een
trekplankstructuur,
zodat
de
magnetische
route
kort
is,
de
verliezen
en
het
geluidsniveau
laag
zijn.
3.
Gecomprimeerde
draad
wordt
gebruikt
voor
de
wikkeling,
zodat
de
verliezen
laag
zijn
en
er
een
goede
weerstand
tegen
kortsluiting
is.
4.
De
olietank
is
van
het
kloktype
met
de
structuur
van
een
volledig
gevouwen
plaat,
met
een
uitstekend
uiterlijk
en
gemakkelijk
te
onderhouden.
Specificaties
| 10kva-500kva enkelfasige olie-ondergedompelde transformator | ||||||
| Nominale capaciteit (kVA) | Hoog | Laagspanning (V) | Aansluitingssymbool | Standaard | Kortsluitimpedantie (%) | Efficiëntie |
| Spanning (V) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1,0-4,5% | 98,7 |
| 15 | 98,82 | |||||
| 25 | 98,95 | |||||
| 37,5 | 99,05 | |||||
| 50 | 99,11 | |||||
| 75 | 99,19 | |||||
| 100 | 99,25 | |||||
| 167 | 99,33 | |||||
| 250 | 99,39 | |||||
| 333 | 99,43 | |||||
| 500 | 99,49 | |||||
Productieproces



